ebook Pomyśl tylko życzenie: Z deszczu pod rynnę
3.17 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Pomyśl tylko życzenie: Z deszczu pod rynnę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 14.80
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
20.00 złpremium: 12.00 zł Lub 12.00 zł
14.80 zł Lub 13.32 zł
20.00 zł
20.00 zł 10 zł na konto
20.00 zł Lub 18.00 zł
15.00 zł
15.85 zł
17.00 zł
17.00 zł
18.86 zł
20.00 zł
20.00 zł
20.00 zł
Inne proponowane

„Mój dziadek to podły faszysta. A rodzice to para zakłamanych mieszczuchów. Bezbarwnych, nijakich, chodząca przeciętność. Za grosz ambicji, życiowego sprytu czy wzniosłych ideałów! I żeby chociaż próbowali mnie uchronić przed takim samym losem”.

Anka Rawicka to zwyczajna, znudzona rutyną i szarą codziennością nastolatka z jedną dość osobliwą skłonnością: kiedy jest wściekła, na złość rodzicom i całemu światu wchodzi do wanny z kolorowym czasopismem do czytania i w ubraniu. Pewnego wieczoru właśnie w taki sposób bierze kąpiel, a po chwili budzi się w zupełnie obcej łazience – sama też wygląda inaczej. Tylko dlaczego kuleje? I co łączy ją z Patrycją z obskurnej kamienicy, utalentowaną Nikolą z bogatej rodziny i rudowłosą Marysią z górskiej osady? Jakie jeszcze niespodzianki spotkają Ankę w związku z nową, dziwną sytuacją?

 

A może to wszystko wina nieopatrznie wypowiedzianego życzenia?

 

„Pomyśl tylko życzenie” to niesamowicie wciągająca historia o przygodach nastoletniej Ani Rawickiej. Książka ta niesie ze sobą powiew młodości, dlatego przypadnie do gustu także starszym czytelnikom. Serdecznie polecam!

 

Sylwia Stawska

kobiecerecenzje365.blogspot.com

 

„Pomyśl tylko życzenie” to bardzo dobra, życiowa książka, z mądrym przesłaniem, po którą powinny sięgnąć niezadowolone z życia nastolatki. Zdecydowanie polecam!

 

Marlena

z-ksiazka-w-reku.blogspot.com

 

Przeczytałam jednym tchem. Naprawdę polecam!

 

Paulina Ponieważ

volusequat.blogspot.com

 

Ewa Zienkiewicz jest z wykształcenia architektem, a z zamiłowania pisarką. W swoich książkach nawiązuje do własnych doświadczeń w zawodzie nauczycielki, urzędniczki, projektantki, a także do podróży po krajach Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Pomyśl tylko życzenie: Z deszczu pod rynnę od Ewa Zienkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć