Misja Ambasadora
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 19051) Ilość stron (szacowana): 399

Misja Ambasadora
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.53
Audiobook - najniższa cena: 35.87
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 22.45 zł Lub 22.45 zł
30.53 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
38.15 zł
39.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sonea jest przerażona, kiedy jej syn, który właśnie ukończył studia, postanawia dołączyć do grupy Ambasadorów Gildii, wybierających się do Sachaki. Kiedy nadchodzi wiadomość, że zaginął, Sonea chce koniecznie ruszyć na poszukiwania, ale nie może opuścić miasta, nie łamiąc prawa zabraniającego czarnym magom opuszczania Imardinu. Kiedy pojawia się u niej Cery, prosząc o pomoc, ponieważ większość jego rodziny została zamordowana, Sonea dowiaduje się, że w półświatku od lat toczy się śmiertelna wojna między Złodziejami. Podejrzane przypadki śmierci sprawiają, że Gildia zaczyna się martwić, czy aby nie ma do czynienia z dzikimi magami.

Misja Ambasadora od Trudi Canavan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Polecam. Wszystkie części godne uwagi. Historia dzieje się 20 lat po Gildii Magów, tym razem to nie Czarny Mag, ale jego syn przeżywa różne, magiczne przygody.

  • Awatar

    No cóż, przeczytałem i przyznam ze całkeim szybko, jednak - prosze o wybaczenie drogie panie - widać ze pisała kobieta. Wśród fajnej akcji, ciekawej intrygi, zdecydownaie za długie opisy. Książka troszke "chudsza" była by zdecydowanie lepsza.

Warto zerknąć