ebook Nawałnica mieczy. Stal i śnieg - audiobook
4.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 56559)

Nawałnica mieczy. Stal i śnieg - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
32.55 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
27.67 zł Lub 24.90 zł
33.24 zł Lub 29.92 zł
27.77 zł
30.10 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pierwsza część trzeciego tomu słynnej sagi fantasy! Siedem królestw pogrąża się w ogniu wojny. Ale prawdziwe zagrożenie nadchodzi z drugiej strony północnego muru – z ziemi pokrytej wiecznym śniegiem.

Siedem królestw rozdarła krwawa wojna, a zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia. Ludzie z Nocnej Straży przygotowują się na spotkanie z wielkim chłodem i żywymi trupami, które mu towarzyszą. Do inwazji na Północ, której świeżo wykutą koronę nosi Robb Stark, szykuje się jednak horda głodnych, dzikich ludzi władających magią nawiedzanego pustkowia. Siostry Robba zaginęły, nie żyją albo w każdej chwili mogą zginąć na rozkaz króla Joffreya z rodu Lannisterów. A za morzem ostatnia z Targaryenów wychowuje smoki, które wykluły się na pogrzebowym stosie jej męża, gotowa pomścić śmierć ojca, ostatniego ze smoczych królów zasiadających na Żelaznym Tronie.

Nawałnica mieczy. Stal i śnieg - audiobook od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć