ebook Miasteczko Nonstead
3.4 / 5.00 (liczba ocen: 470) Ilość stron (szacowana): 236

Miasteczko Nonstead
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 20.24
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
23.81 złpremium: 14.29 zł Lub 14.29 zł
22.63 zł Lub 20.37 zł
23.81 zł
19.24 zł
20.24 zł
21.43 zł
23.81 zł
23.81 zł
23.81 zł
Inne proponowane

Młody brytyjski pisarz Nathaniel McCarnish ucieka przed swoją przeszłością. Ucieczka przywodzi go do Nonstead, zagubionego wśród lasów amerykańskiego miasteczka, które na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od tysięcy podobnych. W Nonstead bowiem całkiem przypadkowo Nathan przeżył najbardziej romantyczną przygodę w życiu i liczy, że wśród wspomnień znajdzie ukojenie.

Tymczasem los krzyżuje jego ścieżki z kobietą, której córka rozmawia z nieziemską istotą. Radio odbiera audycje, których odebrać nie powinno. Gdzieś wśród drzew kryje się Samotnia – stara chata, którą wielokroć palono, a nadal stoi.

Wnet Nathan przekonuje się, że wśród mgieł Nonstead czyha tajemnica, nieprzyjemna, śliska i złowroga. To, że wszyscy usilnie próbują o niej zapomnieć, w niczym nie pomaga, bo tajemnica lubi wyciągać łapy po przybyszów. Pazurzaste łapy.

Miasteczko Nonstead od Marcin Mortka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli lubicie się bać, a uczucie grozy jest Waszym chlebem powszednim, to Miasteczko Nonstead autorstwa Marcina Mortki będzie dla Was łakomym kąskiem. Książka ta jest bowiem doskonałym czytelniczym pożywieniem dla miłośników tego gatunku.

Autor doskonale wprowadza nas w stan strachu, który z każdą stroną nabiera na sile, tak by w kulminacyjnym momencie eksplodować w każdym kawałku naszego ciała. Zanim jednak rozpoczniecie czytać tę książkę zaparzcie sobie mocną kawę. Choć mocnych wrażeń nie będzie Wam brakować.

Poznajemy losy Nathaniela McCarnisha, młodego brytyjskiego pisarza. Mężczyzna chcąc oderwać się od swej przeszłości, postanawia znaleźć spokój w amerykańskim miasteczku położonym wśród lasów. Jednak nie będzie mu dane odpocząć, bo choć to niepozorna mieścina w której przeżył najbardziej romantyczne chwile swojego życia, mężczyzna pozna tajemnicę, która na zawsze odbije piętno w jego pamięci. Chcąc znaleźć tu ukojenie, spotyka go wiele niewytłumaczalnych zjawisk, które również i nam dadzą się we znaki. Nathan poznaje kobietę, której córka prowadzi rozmowy z nieziemską istotą. Lecz to nie koniec niewytłumaczalnych zjawisk, gdyż w radiu słyszy audycje, których słyszeć nie powinien. Na dodatek dowiaduje się, że wśród drzew znajduje się tajemnicza Samotnia, stara chata, której pomimo wielu prób nie udało się spalić. Niestety mieszkańcy miasteczka Nonstead niechętnie dzielą się z nim tajemnicą tego miejsca. Tajemnicą, która maksymalnie oplata Nathana.

Również i Wam towarzyszyć będzie ciągłe uczucie ciekawości, którą będziecie pragnęli zaspokoić. I tak jak bohater tej książki będziemy czuć, że nasze „serce pompuje krew z niespotykaną prędkością”. Zatem jeśli jeszcze nie sięgnęliście po Miasteczko Nonstead to uczyńcie to czym prędzej, gdyż już pod koniec września pojawi się Hellware kontynuacja losów McCarnisha. Książka jak zapewnia Wydawnictwo Videograf wgniata w fotel.

Aha i gdy będziecie czytać tę książkę wieczorową porą, to nie zapomnijcie włączyć lampki, gdyż ciemność w pokoju wraz z dawką grozy, sprawić może, że wyobraźnia podsuwać będzie różne scenariusze. A przecież w Najlepszej Interesującej Książce o to właśnie chodzi, by wywoływała w nas nieziemskie wrażenia. A Miasteczko Nonstead zapewni Wam emocje nie z tej ziemi.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Chyba najlepszy polski "dreszczowiec" jaki ostatnio czytałem. Mortka jest na mojej liście autorów "do kupienia" bez zastanowienia.

Warto zerknąć