ebook Wybór Sary
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 125)

Wybór Sary
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.83
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
26.83 zł
28.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Bliski awans ma zapewnić Sarze wszystko, o czym zawsze marzyła. Ale właśnie wtedy na jej drodze do sukcesu pojawia się... ciąża. I choć dziewczynie wydaje się, że kocha swojego chłopaka, to nie ma pewności, czy okaże się on odpowiedzialnym ojcem. A stanowisko, o które stara się Sara, zwolniło się tylko dlatego, że pracująca na nim kobieta odchodzi na urlop macierzyński.

Rozdarta pomiędzy radami koleżanek z pracy oraz naleganiami matki i siostry, w obliczu niepewności co do związku z Mattem i wobec pustki, jaką zostawił po sobie zmarły ojciec, Sara nie ma pojęcia, co zrobić.

Kiedy dziewczyna patrzy na kartkę bożonarodzeniową otrzymaną od tajemniczej starszej kobiety, w jej głowie pojawiają się trzy wizje przyszłości. Czy może jednak im zaufać? Czy są one wyrazami pragnień rozdartego serca? A może to prawdziwe wizje od Boga, o którym Sara myślała, że się od niej odwrócił?

Wybór Sary od Rebecca St. James, Nancy Rue możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć