ebook Czarne dziury
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 449) Ilość stron (szacowana): 80

Czarne dziury
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.87
24.00 złpremium: 14.40 zł Lub 14.40 zł
19.87 zł Lub 17.88 zł
24.00 zł
24.00 zł Lub 21.60 zł
19.87 zł
19.92 zł
19.99 zł
20.40 zł
20.40 zł
20.40 zł
21.60 zł
22.00 zł
24.00 zł
25.00 zł
Inne proponowane

Wielkie podsumowanie dotychczasowej wiedzy na temat czarnych dziur. Legendarny fizyk bada w swojej najnowszej książce jedną z największych tajemnic naukowych wszech czasów. Stawia pytania, które czekają na empiryczne odpowiedzi, i snuje hipotetyczne rozważania na temat funkcjonowania tego kosmicznego fenomenu.

Stephen Hawking od dziesięcioleci fascynuje się zagadką czarnych dziur. Uważa, że jeśli uda się nam zrozumieć wyzwania, jakie stanowią one dla samej natury przestrzeni i czasu, będziemy gotowi odszyfrować najgłębsze sekrety wszechświata. W swojej najnowszej książce Hawking z podziwu godną naukową żarliwością dokonuje podsumowania dotychczasowej wiedzy na temat czarnych dziur, zadaje pytania, które czekają na empiryczne odpowiedzi i snuje hipotetyczne rozważania na temat funkcjonowania tego kosmicznego fenomenu.

„Mówi się, że fakty bywają dziwniejsze od fikcji, a w żadnej dziedzinie nie jest to bardziej trafne niż w odniesieniu do czarnych dziur. Czarne dziury są dziwniejsze niż cokolwiek wymyślonego przez pisarzy science fiction…” – Stephen Hawking

„Hawking posiada naturalny dar nauczania, a dzięki jego dobrodusznemu humorowi i zdolności do zilustrowania złożonych problemów fizyki za pomocą analogii z codziennego życia fenomen czarnych dziur staje się zrozumiały dla każdego” – „The New New York Times”

„Arcykapłan fizyki, jeden z nielicznych teoretyków, którzy zbliżają się do poznania choć w zarysie zamysłu Boga” – „Los Angeles Times

Czarne dziury od Stephen Hawking możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    W sam raz na jeden wieczór (bo książka jest bardzo krótka) - podstawy wiedzy o czarnych dziurach w typowym dla Hawkinga lekkim i przystępnym stylu. Szdoda, że poza drobnymi różnicami i nowymi informacjami wynikającymi z czasu jaki upłynął od wydania, nie ma tu nic czego nie byłoby w "Krótkiej historii czasu".

  • Awatar

    Transkrypt dwóch wykładów. Czuję mocny niedosyt - mało tego.

Warto zerknąć