ebook Cień góry
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 89) Ilość stron (szacowana): 800

Cień góry
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.95
Audiobook - najniższa cena: 35.36
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
-31% 22.95 zł
25.90 zł
42.69 złpremium: 27.54 zł Lub 27.54 zł
36.72 zł Lub 33.05 zł
45.90 zł Lub 41.31 zł
-13% 25.90 zł
34.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Długo oczekiwana kontynuacja „Shantaram” – brawurowej powieści inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami, która stała się światową legendą. Sensacyjna, zabawna i inteligentna książka pozwala czytelnikom na powrót zanurzyć się w egzotycznej atmosferze Indii.

Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero, gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa…

„Cień góry” to mistrzowska powieść podróżniczo-przygodowa, której akcja toczy się w Indiach. To historia, która wydarzyła się naprawdę. Powieściowy majstersztyk – książka zarazem inteligentna, sensacyjna, romantyczna i zabawna. Pełna detali z życia codziennego w Indiach, stanowi pochwałę mądrości cywilizacji Wschodu, która potrafi przynieść ukojenie, jakiego próżno szukać na Zachodzie.

Miliony czytelników zafascynowały losy australijskiego uciekiniera, który pracował dla bombajskiej mafii fałszerzy dokumentów. Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w „Shantaram”. Lin stracił dwie najważniejsze osoby w życiu – przewodnika duchowego Kadirbaja i miłość życia, Karlę, która została poślubiona przez hinduskiego potentata medialnego. Po kolejnej szmuglerskiej akcji wraca do Bombaju, który zmienił się nie do poznania – za bardzo i za szybko. 

Wielu jego przyjaciół ruszyło w dalszą drogę, nowi przywódcy mafijnej siatki prześcigają się w coraz brutalniejszych interesach, a osławiony święty człowiek kwestionuje wszystko, czego Lin nauczył się o życiu i miłości. Teraz musi znaleźć swoje miejsce w mieście zła, które żyje według zupełnie nowych zasad. Nie może opuścić Miasta Wysp – Karla i fatalna obietnica, którą kiedyś złożył, nie pozwolą mu na to.

„Skończyliście «Shantaram», ręce wam się trzęsą i nie wiecie, co ze sobą począć? No to mam dobrą wiadomość: oto ciąg dalszy przygód Lina w jego krainie czarów. Oto «Cień góry». Gregory David Roberts powrócił. Na szczęście. Proszę do mnie nie dzwonić przez kilka dni, a zwłaszcza nocy”– Marcin Meller.

Cień góry od Gregory David Roberts możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Los prowadzi cię do tego, czego pragniesz, a czas sprawia, że dostajesz to w niewłaściwym momencie.
Prawdziwa miłość jest zawsze bardziej bolesna i bardziej satysfakcjonująca niż cokolwiek innego.
Zachęcam robienie wszystkiego, co w naszej mocy, by być uczciwym, pozytywnie myślącym i twórczym, wobec siebie i innych.
Miłość to więź, a szczęście to połączenie jaźni.
Człowiek, który wychodzi z siebie zwykle staje obok idioty.
Uniesienie, które rodzi się w sekundę, ma kruchy żywot.
Ludzie nie przynależą do siebie. Nie mogą. To pierwsza zasada wolności.
Serce nie potrafi się poddać, bo nie potrafi kłamać.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć