ebook Twierdza. Szkoła w metaforze militarnej. Co w zamian?
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Twierdza. Szkoła w metaforze militarnej. Co w zamian?
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 47.20
wciąż za drogo?
54.79 złpremium: 35.35 zł Lub 35.35 zł
58.91 zł
-9% 47.20 zł
48.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Posługując się metaforą militarną, autorzy przybliżają problematykę funkcjonowania współczesnej szkoły. Poruszają tematy zarówno gorące i aktualne, jak i trudne oraz niewygodne. Szukają odpowiedzi między innymi na takie pytania: Kto z kim prowadzi wojnę? Gdzie? O co? Za pomocą czego? Z jakim skutkiem?

Teksty zaprezentowane w pracy podzielono na cztery części - przedpole, strategie, taktyki, manewry - oraz uporządkowano od tych najbardziej ogólnych lub dotyczących nadrzędnych zagadnień, jak np. polityka oświatowa, do bardzo konkretnych ilustracji pokazujących pewne wycinki szkolnej codzienności.

W opracowaniu przedstawiono także m.in. takie zagadnienia jak:

  • ocenianie zachowania uczniów,
  • program "Cyfrowa szkoła",
  • wpływ polityki na edukację,
  • trudności w prowadzeniu badań w szkole.
  • Publikacja przeznaczona jest dla dyrektorów szkół oraz kadry pedagogicznej: nauczycieli, pedagogów, psychologów szkolnych. Będzie również przydatna władzom oświatowym różnego szczebla oraz publicystom wypowiadającym się w kwestiach edukacji w Polsce.
Twierdza. Szkoła w metaforze militarnej. Co w zamian? od Maria Dudzikowa, Sylwia Jaskulska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć