ebook Aborcja. Spojrzenie filozoficzne, teologiczne, historyczne i prawne
1.8 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Aborcja. Spojrzenie filozoficzne, teologiczne, historyczne i prawne
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 22.33
wciąż za drogo?
22.33 zł
22.76 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Aborcja to problem tysięcy istnień ludzkich. Każdego dnia. Wykonywana w czasach Homera, Platona, Dantego i dziś. Ulepszająca tylko swoje środki. I wzbudzająca ciągłe kontrowersje. Tak u Żydów, jak i u pierwszych chrześcijan; u wierzących i niewierzących; u starożytnych Rzymian jak i u współczesnego człowieka. Problem odwieczny i nadal nierozwiązany. Wymagający nieustannie nowego i całościowego spojrzenia.
Niniejsza książka, napisana przez trzech autorów – historyka, filozofa i bioetyka – wychodzi naprzeciw temu oczekiwaniu, ukazując problem przerywania ciąży z trzech różnych punktów widzenia. Być może kiedyś aborcja przeszła też koło twojego życia, Drogi Czytelniku. Na szczęście odeszła w dal. Dlatego dziś możesz otworzyć te strony i zagłębić się w ich treść. Zapraszam do lektury!

Aborcja. Spojrzenie filozoficzne, teologiczne, historyczne i prawne od Andrzej Muszala, Marek Starowieyski, Tadeusz Ślipko możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć