ebook Jerozolima. Miasto Boga
3.07 / 5.00 (liczba ocen: 49)

Jerozolima. Miasto Boga
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 13.45
wciąż za drogo?
-28% 13.45 zł Lub 12.11 zł
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
18.83 zł 20% rabatu
26.90 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
22.87 zł
22.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

„Jerozolima. Miasto Boga” Eweliny Rubinstein to przewodnik łączący ze sobą elementy reportażu, wywiadu, dokumentu.

Opatrzony znakomitymi zdjęciami przenosi nas do stolicy Izraela, w którym świat arabski miesza się z żydowskim, a żydowski z chrześcijańskim. Poznając tę publikację dowiemy się między innymi dlaczego Żydzi przestrzegają koszerności, dlaczego religijne Żydówki golą głowy, jakimi samochodami jeżdżą Izraelczycy, jak przyrządzić smaczną szakszukę, czym jest mezuza, po czym poznać żonatego Żyda, ile wydamy na żywności, jeśli przez jakiś czas zamieszkamy w Jerozolimie? Książka porusza także wiele kontrowersyjnych tematów jak: homoseksualizm czy prostytucja. „Jerozolima. Miasto Boga" obala również stereotypy i pokazuje, jak różne i nieprzewidywalne potrafi być życie w Izraelu.

Przewodnik pełen smaczków, ciekawostek, historyjek i anegdot, ale też i praktycznych informacji. Książka polecana nie tylko osobom wybierającym się do Ziemi Świętej, ale wszystkim, którzy ciekawi są tego miejsca.

Jerozolima. Miasto Boga od Ewelina Rubinstein możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć