ebook Malowany człowiek. Księga 2
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 10793) Ilość stron (szacowana): 318

Malowany człowiek. Księga 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.66
Audiobook - najniższa cena: 32.08
26.78 złpremium: 16.07 zł Lub 16.07 zł
22.66 zł Lub 20.39 zł
22.76 zł Lub 20.48 zł
25.17 zł 10 zł na konto
28.56 zł
22.76 zł
22.76 zł
24.14 zł
24.50 zł
26.78 zł
28.56 zł
Inne proponowane

 

Czy znękana ludzkość znajdzie w sobie dość siły, by stanąć naprzeciw otchłańców z uniesioną głową?

Przecież od wieków potrafi się tylko chować za murami ochronnych runów…

Jedynie w odległej Krasji ludzie wypowiedzieli demonom otwartą wojnę. Co noc stają z nimi twarzą w twarz na ubitej ziemi – w naszpikowanym pułapkami Labiryncie. W obronie honoru przodków. Nie szczędząc ofiar i krwi.

Arlen, Leesha i Rojer są już dojrzałymi, doświadczonymi przez życie ludźmi. Odkrywają w sobie umiejętności i moce, które pozwolą im myśleć o próbie zmierzenia się z unicestwiającym świat złem. W krucjacie przeciwko potworom budzącym się do życia każdej nocy połączył ich nieubłagany los. To ostatni dzwonek dla ludzkości, ginącej w szponach opętanych żądzą mordu bestii.

Malowany człowiek. Księga 2 od Peter V. Brett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Ciąg dalszy człowieka z tatuażami. Żałuję jednego, że człowiek musi spać bo po pracy można by było czytać i czytać co tak wciąga. Serdecznie polecam.

 • Awatar

  Nie trudno się domyślić, że Malowany Człowiek część II to kontynuacja przygód trójki młodych ludzi, którzy UWAGA : już nie są dziećmi, a wkroczyli w dorosłe życie. Oczywiście plaga demonów dalej zalewa świat, toteż i oni muszą walczyć ze złem, które wylewa się co noc z otchłani. MAŁY SPOILER: Nasi bohaterowie odnajdują w sobie moc, która skutecznie pomaga im w eliminacji mrocznych kreatur.
  Co tym razem zgotował im kapryśny los ? Brać i czytać.

  Ciężko cokolwiek napisać o tej części nie zdradzając fabuły, toteż chyba na tym krótki opisie poprzestanę. Możecie być pewni, po wkroczeniu do świata kreowanego przez Petera V. Brett'a ciężko jest się z niego wydostać. Książka jest niczym magnes - trzyma nas przy sobie i nie chce puścić.

  Dobra, zabieram się za "Pustynną włócznię". Ale możne najpierw S.King? HMmm

Warto zerknąć