Łowca snów
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 126637) Ilość stron (szacowana): 867

Łowca snów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 22.80
Audiobook - najniższa cena: 33.53
wciąż za drogo?
34.20 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
-24% 22.80 zł Lub 20.52 zł
29.64 zł
38.00 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
33.80 zł
34.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo…

Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad dwadzieścia lat. To również historia o pokoleniu, które nie chce być generacją straconą, choć odcisnęły na nim piętno gwałtowne zmiany w amerykańskiej obyczajowości, Wietnam, narkotyki i… Rolling Stonesi.

Łowca snów od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Marzenia starzeją się szybciej niż marzyciele.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kosmici - dla mnie jest to temat po który sięgam niebywale rzadko. Kiedy jednak już mam do czynienia z kosmitami - albo porzucam książkę po przeczytaniu pierwszych stron, albo pochłaniam ją do samego końca w naprawdę krótkim czasie.
    Kiedy czworo przyjaciół wybiera się na doroczne polowanie.. wiadomo, że może wydarzyć się wszystko. Nikt jednak nie przewiduje tego, co nastąpiło. Atak kosmitów. Walka o przetrwanie nie tylko jednostki, ale i całej ludzkości. Zdecydowanie nie brzmi to jak fabuła, która mogłaby mnie zainteresować. Jednak tym razem było inaczej. Historia wciągnęła mnie już od pierwszych stron, a wstrzymywanie oddechu w trakcie lektury było wręcz normalne.

Warto zerknąć