ebook Lubiewo bez cenzury
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 2194) Ilość stron (szacowana): 362

Lubiewo bez cenzury

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

„Lubiewo bez cenzury” to  „Lubiewo”, jakiego bałem się opublikować w roku 2005. To nie tylko miła lektura, ale lektura traumatyczna, wstrętna i miła na raz. Porzygajcie się z rozkoszy.
Michał Witkowski

Najsłynniejsza książka Michała Witkowskiego - błyskotliwy i bezkompromisowy „ciotowski” Dekameron.
Kontrowersyjny opis środowiska gejowskiego czasów PRL i współczesnych – ukazuje się w nowej, zmienionej wersji. Autor przywrócił część skreślonych fragmentów, dopisał ciągi dalsze niektórym historiom, niektóre opowieści usunął „ponieważ działki w Lubiewie są drogie”. Wybitna, błyskotliwa proza, pozostająca „work in progress”, bo dopóki będę żył, dopóty tych pedalskich historyjek, powiedzonek, zwyczajów, ciągów dalszych będzie przybywało – zapewnia Autor.

Lubiewo bez cenzury od Michał Witkowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo dobra książka, w której patos, groteska, wulgarność i kunszt literacki mieszają się w niemal każdym zdaniu. Witkowski z brutalną szczerością i dużą dozą (auto)ironii opisuje świat, który większości czytelników jest zupełnie nieznany i może wydawać się wręcz nierealny. Przedstawia on środowisko gejowskie bez skrępowania i kpiąc sobie otwarcie z politycznej poprawności.

  • Awatar

    Ciekawa, jednocześnie i zabawna i żałosna analiza środowiska wywodzących się z PRL "pedałów" i "ciot", które po przemianach ustrojowych nie odnalazły się we współczesnej rzeczywistości. Dalej roztrząsają wspomnienia swoich "Orfeuszy pijanych", którzy stawali się dla nich łatwym łupem wracając z mocno zakrapianych imprez.
    Książa pomimo swojej wulgarności pełna jest literackiego kunsztu, a autor daje się poznać jako polonista, który potrafi wielkimi dziełami literackimi - ich parafrazą okrasić zabawnie własny tekst.

Warto zerknąć