ebook Świt, który nie nadejdzie - audiobook
3.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2373)

Świt, który nie nadejdzie - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 14.95
Audiobook - polecana oferta: 23.98
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
-31% 23.98 zł Lub 21.58 zł
36.90 zł
-33% 22.14 zł
31.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Odważysz się wejść w przestępczy świat przedwojennej Warszawy? Tam, gdzie wielu szuka szczęścia i odmiany losu, Ernest Wilmański znajdzie to, przed czym długo uciekał...

Były pięściarz, Ernest Wilmański, to człowiek bez przeszłości. Stracił wszystko, co miał do stracenia. W poszukiwaniu nowego życia wyjechał do stolicy, jednak znalazł się w złym czasie i w złym miejscu. Zanim zaczął rozglądać się za pracą, praca znalazła jego i... nie miała nic wspólnego z uczciwym zarobkiem.
Wilmański wbrew swojej woli został wciągnięty w świat Banników - grupy przestępczej, która swą nazwę zawdzięcza temu, że z przeciwnikami rozprawia się tak, jak robił to słowiański demon - topiąc ich w baniach.
Ernest wspina się po gangsterskiej drabinie, nie spodziewając się, że jedna kobieta może pokrzyżować wszystkie jego plany... ani że zjawy z przeszłości dopomną się o uwagę.

Świt, który nie nadejdzie - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć