ebook Porozumienie bez przemocy. O języku życia
4.41 / 5.00 (liczba ocen: 35)

Porozumienie bez przemocy. O języku życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 30.88
wciąż za drogo?
30.88 zł Lub 27.79 zł
37.19 zł Lub 33.47 zł
39.99 zł
30.86 zł
30.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowe wydanie wielkiego bestsellera autorstwa Marshalla Rosenberga. Wzbogacone zostało o obszerny rozdział na temat zupełnie niepodobnych do klasycznych mediacji w duchu PBP.

Punktem wyjścia w procesie opisywanym przez Rosenberga jest, jak iw całej jego metodzie, kontakt międzyludzki na poziomie serca, bez którego mediacje nie mogą się w ogóle rozpocząć. Inny jest też cel: Rosenberg jako mediator nie dąży do kompromisu, lecz – uwaga! – do tego, by każda ze stron zakończyła konflikt w pełni usatysfakcjonowana. Brzmi niewiarygodnie, lecz, jak udowadnia autor na licznych przykładach ze swojej pracy, jest to możliwe.

Porozumienie bez przemocy. O języku życia od Marshall B. Rosenberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka z pozoru wydaje się trudna i naukowa, jednak po kilku stronach okazuje się, że wciąga jak jedna z lepszych powieści. Wartość zapisana na jej kartach jest niesamowita! Dodatkowo otwiera oczy na wiele spraw związanych z komunikacją i daje zastosować przykładowe praktyki od razu. Polecam wszystkim lubiącym się rozwijać!

Warto zerknąć