ebook Polowanie na Escobara: Historia najsłynniejszego barona narkotykowego
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 31)

Polowanie na Escobara: Historia najsłynniejszego barona narkotykowego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.90
Audiobook - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
14.90 zł
27.81 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
-48% 17.68 zł Lub 15.91 zł
19.90 zł
22.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prawdziwa historia budowania potęgi i spektakularnego upadku najsłynniejszego barona narkotykowego na świecie. Autor trzymającego w napięciu „Helikoptera w ogniu” w równie fascynujący sposób opowiada o wieloletnim polowaniu na „Króla Kokainy”.

Pablo Escobar – jeden z najbogatszych kryminalistów w historii. U szczytu potęgi kontrolował 80 procent światowego rynku kokainy, dyktując warunki kolumbijskiej władzy i grając na nosie Stanom Zjednoczonym. Rozpętał terror zamachów i krwawą wojnę narkotykową. Jego sława wykroczyła daleko poza granice obu Ameryk. Bezwzględność, arogancja i wyrachowanie sprawiły, że imię Escobara do dziś owiane jest legendą, a jego biografia stała się podstawą popularnego serialu „Narcos”.


Mark Bowden, nagradzany dziennikarz i autor słynnego „Helikoptera w ogniu”, pokazuje, że rzeczywistość może być o wiele bardziej przerażająca niż fikcja. W swoim szczegółowym śledztwie odsłania kulisy wieloletnich zmagań amerykańskich i kolumbijskich władz z „Królem Kokainy”.

Polowanie na Escobara: Historia najsłynniejszego barona narkotykowego od Mark Bowden możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Terror stał się sztuką, formą wojny psychologicznej z estetyką quasi-religijną.
Czasami los całego narodu może zależeć od uczciwości jednego człowieka.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć