ebook O wartościach odmienności
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 343)

O wartościach odmienności
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 7.99
7.99 zł
9.99 zł
Inne proponowane

O wartościach odmienności to najważniejsze dzieło w literaturze jasnowidzów. Po raz pierwszy zostało wydane anonimowo przez, jak się później okazało, Jaxona Halla – jasnowidza i późniejszego mim-lorda znanego szerzej jako Białe Spoiwo.

Hall jako pierwszy usystematyzował formy odmienności – zarówno te sobie znane, jak i te, których istnienie jedynie dopuszcza. Pozwoliło mu to stworzyć siedem kategorii jasnowidzenia. Kontrowersyjny tekst rozprzestrzenił się po podziemiu niczym plaga, rewolucjonizując syndykat oraz zapoczątkowując brutalne wojny gangów – toczone po dziś dzień.

Odkrywcze i wywrotowe O wartościach odmienności powinien przeczytać każdy, kto pragnie wejść głębiej w stworzony przez Samanthę Shannon niesamowity świat The Bone Season.

O wartościach odmienności od Samantha Shannon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo fajny dodatek do serii Czas Żniw. Dobrze przybliża rodzaje jasnowidzów, które znamy z serii. Dodatkowo (co było dla mnie najprzyjemniejsze) mamy tak dużo Jax'a pomiędzy wersami. Można wyczuć jego impertynencki charakter. Dlatego też jestem pewna, że jest to idealna lektura zwłaszcza dla fanów jego postaci. Zdecydowanie warto przeczytać.

Warto zerknąć