ebook Gra o tron (edycja ilustrowana)
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 37340) Ilość stron (szacowana): 1000

Gra o tron (edycja ilustrowana)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 50.72
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
64.17 złpremium: 41.40 zł Lub 41.40 zł
53.13 zł Lub 47.82 zł
69.00 zł Lub 62.10 zł
69.00 zł
50.72 zł
55.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

To specjalne wydanie Gry o tron, opublikowane dla uczczenia dwudziestej rocznicy narodzin sławnego cyklu, zawiera szereg kolorowych, a także czarno-białych ilustracji w każdym rozdziale. Ilustracje przydają nowego życia temu arcydziełu fantasy,  które stało się prawdziwym kulturowym fenomenem. Tajemnice, intrygi, romantyzm i przygody wypełniające sagę stają przed oczyma czytelnika żywe jak nigdy dotąd.

GRA O TRON - EDYCJA ILUSTROWANA

Nadchodzi zima i na skutych lodem pustkowiach dalekiej północy, za broniącym królestwa Murem, budzą się do życia złowrogie nadprzyrodzone siły. W samym sercu konfliktu znajdują się Starkowie z Winterfell. Ród twardy i nieustępliwy jak kraina, w której się zrodził. Ta opowieść, rozpościerająca się na całej przestrzeni od bezlitośnie zimnej północy aż po odległe letnie królestwa pełne nieprzebranych bogactw, pełna jest intryg i podstępów, tragedii i zdrady, triumfów i przerażenia. Każda z frakcji  ubiega się o zwycięstwo w najgroźniejszym ze wszystkich konfliktów - grze o tron.

Gra o tron (edycja ilustrowana) od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć