ebook Gra o tron (edycja ilustrowana)
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 37631) Ilość stron (szacowana): 1000

Gra o tron (edycja ilustrowana)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 56.41
wciąż za drogo?
64.17 złpremium: 41.40 zł Lub 41.40 zł
56.41 zł Lub 50.77 zł
62.10 zł Lub 55.89 zł
69.00 zł
69.00 zł
56.51 zł
56.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To specjalne wydanie Gry o tron, opublikowane dla uczczenia dwudziestej rocznicy narodzin sławnego cyklu, zawiera szereg kolorowych, a także czarno-białych ilustracji w każdym rozdziale. Ilustracje przydają nowego życia temu arcydziełu fantasy,  które stało się prawdziwym kulturowym fenomenem. Tajemnice, intrygi, romantyzm i przygody wypełniające sagę stają przed oczyma czytelnika żywe jak nigdy dotąd.

GRA O TRON - EDYCJA ILUSTROWANA

Nadchodzi zima i na skutych lodem pustkowiach dalekiej północy, za broniącym królestwa Murem, budzą się do życia złowrogie nadprzyrodzone siły. W samym sercu konfliktu znajdują się Starkowie z Winterfell. Ród twardy i nieustępliwy jak kraina, w której się zrodził. Ta opowieść, rozpościerająca się na całej przestrzeni od bezlitośnie zimnej północy aż po odległe letnie królestwa pełne nieprzebranych bogactw, pełna jest intryg i podstępów, tragedii i zdrady, triumfów i przerażenia. Każda z frakcji  ubiega się o zwycięstwo w najgroźniejszym ze wszystkich konfliktów - grze o tron.

Gra o tron (edycja ilustrowana) od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć