ebook Operacja Aksamit
3.05 / 5.00 (liczba ocen: 30)

Operacja Aksamit
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 15.86
Audiobook - najniższa cena: 11.90
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.86 zł Lub 14.27 zł
19.90 zł
19.90 zł
15.91 zł
17.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Na terenie opuszczonej fabryki w Nowej Soli policja znajduje ciało bezdomnego. Sekcja zwłok wykazuje, że mężczyzna zapił się na śmierć.
W tym czasie w warszawskiej restauracji minister spraw wewnętrznych spotyka się z prezesem Narodowego Banku Polskiego. Przy ośmiorniczkach popijanych wykwintnym koniakiem omawiają interes, który przyniesie im niewyobrażalne pieniądze.
Śmiercią bezdomnego zaczyna interesować się dziennikarz Andrzej Sokół. Pomaga mu życiowa partnerka, Sara Bednarz, na co dzień funkcjonariuszka ABW. Pozornie nieistotna sprawa szybko przeradza się w śledztwo zakrojone na niespotykaną dotąd skalę.
Sokół i Sara Bednarz stają się zagrożeniem dla grupy Aksamit (stworzonej przez kilku polityków partii rządzącej), która nie cofnie się przed niczym, aby przekręt stulecia doprowadzić do samego końca.

Operacja Aksamit od Krzysztof Koziołek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć