ebook Wzgórza pełne słońca
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Wzgórza pełne słońca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.15
wciąż za drogo?
26.03 złpremium: 16.79 zł Lub 16.79 zł
23.90 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
20.15 zł 20% rabatu
20.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Magiczne miejsce, spełnione marzenia, odmieniony los. I trzy kobiety, które dzięki odwadze i odrobinie uporu rozpoczynają nowe życie. Kontynuacja bestsellerowych „Kilku godzin do szczęścia”.

Na wzgórzu pełnym słońca spełniają się marzenia Anny, Kaśki i Elizy. Lato przynosi im miłość, o jakiej zawsze marzyły. Tajemnice z przeszłości zmieniają teraźniejszość. Na magicznych Kaszubach wszystko jest możliwe…
Anna po kilku tygodniach pobytu w Parchowie i odnalezieniu swoich korzeni, decyduje się pozostać na Kaszubach do końca lata. Notariusz, który ma prowadzić jej sprawy spadkowe, coraz bardziej fascynuje ją jako mężczyzna. Kaśka przeżywa nową-starą miłość z Krzysztofem, ale powoli zaczyna do niej docierać, że poznany niedawno przypadkiem Maciej jest tym mężczyzną, na którego czekała wiele lat. Związek Elizy i Igora przeżywa wiele zawirowań – młodość wszak ma swoje prawa.

Wzgórza pełne słońca od Roma J. Fiszer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć