ebook Kuzynki
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 3750) Ilość stron (szacowana): 324

Kuzynki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.29
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
26.29 zł Lub 23.66 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
29.93 zł
26.34 zł
26.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Dlaczego kobieta wyglądająca na dwadzieścia lat ma tak bogate doświadczenie, a o carskiej Rosji mówi jak o dniu wczorajszym? Czy tynktura długowieczności mistrza Sędziwoja jest tylko legendą? Pojawia się młoda dziewczyna, nastolatka uciekająca od wojny na Bałkanach. Czy tylko? Czy zbieżność z podobizną na monecie bizantyjskiej jest przypadkowa? Dlaczego w Bośni znów odżyły legendy o wampirach?

Kuzynki od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zaatakować można kogoś, kto się przestraszy. Kogoś, w kim lęk stłumi natychmiast wolę oporu.
Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrobić na swoją korzyść.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Superbohaterowie przypadkiem skumulowani w jednym miejscu. CBŚ to harcerze, a pisarze SF, to szlachta. Ruscy są be a Ukraińcy cacy.
    Nieudolną próbę autoironii odebrałem jako samo reklamę.
    Czyta się bardzo gładko i przyjemnie.

  • Awatar

    Czyta się dobrze i szybko, ale nic poza tym (chociaż to i tak wiele!). Autor nawet momentami próbuje stosować autoironię, ale jest ona jakaś taka wymuszona. Na dodatek zahacza o politykę. Szkoda, bo tematyka powieści ciekawa i fajnie byłoby po niej zapamiętać coś innego niż nachalną prymitywną propagandę.

Warto zerknąć