ebook Niepokorni
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 1789) Ilość stron (szacowana): 432

Niepokorni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 11.99
Audiobook - najniższa cena: 16.75
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
15.39 zł Lub 13.85 zł
18.40 zł Lub 16.56 zł
11.99 zł
15.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Osobiste porachunki, polityczne ambicje, zdrady i spiski w cieniu narastającego zagrożenia. Vincent V. Severski wraca z kontynuacją trylogii o Wydziale Q. Tytuł podwójnie ekscytujący – brawurowe zakończenie serii i jedna z najmroczniejszych i najbardziej wciągających powieści autora.

Po udanej operacji wywiezienia Michaiła Popowskiego z Rosji, Sara i Konrad wracają do Polski. Okazuje się, że podczas ich nieobecności Wydział Q zostaje rozwiązany. Tymczasem nad Europą zawisa widmo politycznego kataklizmu – ktoś planuje na nowo zbudować hierarchię wpływów na świecie.
Sara i Konrad świadomi zagrożenia wiszącego nad Polską, nielegalnie zbierają Wydział Q do ostatniej akcji. Ta potyczka rozegra się poza prawem. I będzie wyjątkowo brutalna...

Niepokorni od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Czyta się dość szybko, najlepsza z serii, ale to nie wystarczy aby była naprawdę dobra. Prawdę mówiąc postaci są dość mocno stereotypowe, trochę takie "drewniane". Oczywiście najciekawsza, najbardziej wyrazista postać - Jagan - potraktowana jest trochę po macoszemu. Szkoda, że autor nie pokusił się o trochę głębszą introspekcję, trochę bardziej rozbudowany wątek.

    Na szczęście akcja szybko się toczy, nie ma zbędnych przestojów. Książka jest dobra, lecz nie bardzo dobra. Do rewelacyjnej dużo brakuje.

  • Awatar

    trochę się zawiodłem. Cóż, każdy ma słabszy dzień i słabszą powieść:)

Warto zerknąć