ebook Niepokorni
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 1818) Ilość stron (szacowana): 432

Niepokorni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 17.50 zł Lub 17.50 zł
19.90 zł
-27% 22.74 zł Lub 20.47 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
34.99 zł
24.90 zł
27.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Vincent V. Severski wraca z kontynuacją trylogii o Wydziale Q.

Po udanej operacji wywiezienia Michaiła Popowskiego z Rosji, Sara i Konrad wracają do Polski. Okazuje się, że podczas ich nieobecności Wydział Q zostaje rozwiązany. Tymczasem nad Europą zawisa widmo politycznego kataklizmu – ktoś planuje na nowo zbudować hierarchię wpływów na świecie.

Sara i Konrad świadomi zagrożenia wiszącego nad Polską, nielegalnie zbierają Wydział Q do ostatniej akcji. Ta potyczka rozegra się poza prawem. I będzie wyjątkowo brutalna.

Niepokorni to tytuł podwójnie ekscytujący. To zarówno zakończenie serii, ale i jedna z najmroczniejszych i najbardziej wciągających powieści autora. Na takie zakończenie warto było czekać!

Niepokorni od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czyta się dość szybko, najlepsza z serii, ale to nie wystarczy aby była naprawdę dobra. Prawdę mówiąc postaci są dość mocno stereotypowe, trochę takie "drewniane". Oczywiście najciekawsza, najbardziej wyrazista postać - Jagan - potraktowana jest trochę po macoszemu. Szkoda, że autor nie pokusił się o trochę głębszą introspekcję, trochę bardziej rozbudowany wątek.

    Na szczęście akcja szybko się toczy, nie ma zbędnych przestojów. Książka jest dobra, lecz nie bardzo dobra. Do rewelacyjnej dużo brakuje.

  • Awatar

    trochę się zawiodłem. Cóż, każdy ma słabszy dzień i słabszą powieść:)

Warto zerknąć