ebook Niepokorni
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 1806) Ilość stron (szacowana): 432

Niepokorni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.04
Audiobook - najniższa cena: 25.54
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
25.54 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
22.04 zł
26.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Vincent V. Severski wraca z kontynuacją trylogii o Wydziale Q.

Po udanej operacji wywiezienia Michaiła Popowskiego z Rosji, Sara i Konrad wracają do Polski. Okazuje się, że podczas ich nieobecności Wydział Q zostaje rozwiązany. Tymczasem nad Europą zawisa widmo politycznego kataklizmu – ktoś planuje na nowo zbudować hierarchię wpływów na świecie.

Sara i Konrad świadomi zagrożenia wiszącego nad Polską, nielegalnie zbierają Wydział Q do ostatniej akcji. Ta potyczka rozegra się poza prawem. I będzie wyjątkowo brutalna.

Niepokorni to tytuł podwójnie ekscytujący. To zarówno zakończenie serii, ale i jedna z najmroczniejszych i najbardziej wciągających powieści autora. Na takie zakończenie warto było czekać!

Niepokorni od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czyta się dość szybko, najlepsza z serii, ale to nie wystarczy aby była naprawdę dobra. Prawdę mówiąc postaci są dość mocno stereotypowe, trochę takie "drewniane". Oczywiście najciekawsza, najbardziej wyrazista postać - Jagan - potraktowana jest trochę po macoszemu. Szkoda, że autor nie pokusił się o trochę głębszą introspekcję, trochę bardziej rozbudowany wątek.

    Na szczęście akcja szybko się toczy, nie ma zbędnych przestojów. Książka jest dobra, lecz nie bardzo dobra. Do rewelacyjnej dużo brakuje.

  • Awatar

    trochę się zawiodłem. Cóż, każdy ma słabszy dzień i słabszą powieść:)

Warto zerknąć