ebook Krwawa Luna i inni. Prokuratorzy i śledczy systemu stalinowskiego w Polsce
3.08 / 5.00 (liczba ocen: 58)

Krwawa Luna i inni. Prokuratorzy i śledczy systemu stalinowskiego w Polsce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.09
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
23.72 zł Lub 21.35 zł
27.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
20.09 zł 20% rabatu
24.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Największe sadystki i sadyści UB

Potwornie niezgrabna, kwadratowa, niska, bardzo grube nogi. Agresywna, zaborcza… - tak Krwawą Lunę wspominali jej partyjni koledzy. Mimo to została kochanką Jakuba Bermana, Hilarego Minca, Bolesława Piaseckiego i dziesiątków innych mężczyzn, bo jej sadystyczny apetyt seksualny był nienasycony.

Uwielbiała osobiście torturować więźniów – w okrucieństwie nie mógł jej dorównać żaden z ubeckich katów. Czy po latach, pod wpływem sióstr zakonnych z Lasek, faktycznie się nawróciła?

Julia Brystiger, Stefan Michnik, Helena Wolińska, Józef Różański, Krwawy Julek – Julian Polan-Haraschin – w swojej książce Iwona Kienzler zmierzyła się życiorysami postaci, które zapisały najczarniejsze karty z historii Polski.

Wraz z premierą książki na ekrany polskich kin wchodzi nowy film Ryszarda Bugajskiego („Przesłuchanie”, „Układ zamknięty”) – „Zaćma” poświęcony postaci Julii Brystigerowej.

Krwawa Luna i inni. Prokuratorzy i śledczy systemu stalinowskiego w Polsce od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć