ebook Królowa czy niewolnica? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Królowa czy niewolnica? - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
E-book - najniższa cena: 23.32
Audiobook - polecana oferta: 26.97
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
28.99 zł Lub 26.09 zł
29.00 zł
25.84 zł
29.00 zł
Inne proponowane

Audiobook ”Królowa czy niewolnica” pomaga kobietom, które chcą mieć dobrą relację z samą sobą, najbliższym mężczyzną, rodziną, przyjaciółmi oraz chcą uszczęśliwić siebie i innych. Dzięki niemu zrozumiesz, jakie są różnice w męskim i damskim sposobie myślenia oraz poznasz skuteczne sposoby na poprawę relacji z innymi ludźmi i uniknięcie największych pułapek w relacjach. Większość kobiet, które są naturalnymi ekspertami od relacji, dopasowuje się do męskiego świata, dając sobie narzucić błędny sposób funkcjonowania w tej sferze. Taki styl życia finalnie nie tylko nie służy kobietom, ale unieszczęśliwia także mężczyzn. Jeśli chcesz poznać: Odwieczny dylemat: miłość, czy wolność? Ile jest prawdy w teorii o drugiej połówce pomarańczy? Czym jest racja w relacji? Związki partnerskie - teoria wobec faktów i liczb Dlaczego mężczyzna nie robi tego, czego oczekuje kobieta? Jak dogadać się z facetem - podstawy komunikacji

 

O Autorze:

Beata Kołodziej – pisarka, autorka książek dla dzieci, scenarzystka, reżyserka. Prowadzi warsztaty poświęcone relacjom i tematyce kobiecości. Z wykształcenia biolog. Prywatnie szczęśliwa żona, mama i (od niedawna) babcia.

Królowa czy niewolnica? - audiobook od Beata Kołodziej możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć