ebook Cycero
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 342)

Cycero
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.81
wciąż za drogo?
29.30 złpremium: 18.90 zł Lub 18.90 zł
24.81 zł Lub 22.33 zł
31.50 zł
31.50 zł Lub 28.35 zł
24.86 zł
25.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Marek Tulliusz Cycero, młody polityk i adwokat, ma odwagę wystąpić przeciwko skorumpowanym patrycjuszom... Pierwszy tom historycznego cyklu, który czyta się jak pasjonujący kryminał – trup ściele się gęsto, a epoka – schyłek republiki rzymskiej – należy do najburzliwszych w historii ludzkości.

Marek Cycero znajduje się na początku swojej kariery. Celem, który sobie postawił, jest objęcie urzędu konsula. Trudna sprawa dla kogoś, kto nie dysponuje ani armią, ani majątkiem. Ale Cycero posiada coś równie wartościowego – talent oratorski. I właśnie trafia się okazja, by go wykorzystać: rola oskarżyciela w procesie przeciwko Gajuszowi Werresowi, namiestnikowi Sycylii, któremu zarzuca się korupcję, grabież i zabójstwa. Zważywszy że obrońcą ma być Hortensjusz – uznawany dotąd za najlepszego adwokata w Rzymie – wygrana otworzyłaby przed Cyceronem wszystkie drzwi.
Powieść otwiera trzytomowy cykl, którego kolejne tomy to „Spisek” i „Dyktator”. Bohaterem rozgrywającej się w starożytnym Rzymie trylogii Harris uczynił Marka Tulliusza Cycerona, wybitnego mówcę i polityka, który żył w I wieku p.n.e.

Cycero od Robert Harris możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie zasługujesz na wybór, jeśli poddajesz się po pierwszym niepowodzeniu, nawet nie próbując walczyć!
Nic tak skutecznie jak śmierć nie wzmacnia poczucia życia.
Mam tyle pieniędzy, ile tylko człowiek może pragnąć, ale bogactwo to tylko środek, nie zaś cel.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć