ebook R.I.P.
3.32 / 5.00 (liczba ocen: 435)

R.I.P.
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.52
Audiobook - najniższa cena: 26.66
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.52 zł Lub 21.17 zł
23.62 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.91 zł
25.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane
Marcin Hłasko powraca! Druga powieść z serii rozpoczętej nominowanym do Nagrody Wielkiego Kalibru „Martwym popołudniem” to jeszcze bardziej mroczna historia, w której brak czarno-białych podziałów, a ze złem można wygrać jedynie odpowiadającym tym samym.
 

„– Nie uważasz, że w czasach opanowanych przez pośredników zemsta jest czymś, co nas uczłowiecza? Jeden na jednego. Nie sądzisz, Hłasko?”.
Marcin Hłasko, były policjant, specjalista do spraw bezpieczeństwa i odnajdywania zaginionych, chyba nie miał dotąd powodów, żeby zastanawiać się nad tą kwestią. Ale wyjazd na Mazury może to zmienić. I nie chodzi o zlecenie, w związku z którym się tam udaje – odnalezienie zaginionej przed rokiem dziewczyny. Raczej o sprawę, z powodu której to zlecenie przyjął: niewyjaśnione zniknięcie jego ojca przed dwudziestu sześciu laty.

„Czubaj wynosi polski czarny kryminał na nowy poziom ” – Peter May, autor „Czarnego domu”.

R.I.P. od Mariusz Czubaj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie ma smutniejszego dnia niż sylwester. Trochę dlatego, że panuje wtedy dyktatura spontanicznej zabawy, miłości i harmonii. Ale przede wszystkim dlatego, że czujesz nieubłagane bicie zegara.
Mój ojciec mówił, że gdy nadchodzi siódmy krzyżyk, myśli się tylko o dwóch sprawach: by nie robić głupot i nie narobić pod siebie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć