ebook Tony Adams. Uzależniony
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 692)

Tony Adams. Uzależniony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.32
wciąż za drogo?
26.00 zł
23.32 zł
23.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Miał tylko dwa nałogi, jeden silniejszy od drugiego: futbol i alkohol. Pierwszy pozwolił mu zostać legendą Arsenalu i jednym z najlepszych piłkarzy swoich czasów. Drugi omal nie doprowadził go na samo dno…

Nie opamiętał się, gdy za jazdę po pijaku został skazany na dziewięć miesięcy więzienia. Nie powstrzymało go wydanie podczas jednego wieczoru w nocnym klubie prawie sześciu tysięcy funtów ani wypadek, po którym na głowę założono mu 29 szwów. Dopiero gdy po Euro 1996 wpadł w trwający siedem tygodni ciąg, zrozumiał, że musi zmienić swoje życie i poddać się terapii.

Autobiografia Tony’ego Adamsa to nie tylko barwna opowieść o piłkarskiej karierze i pojedynkach z napastnikami. To także wstrząsająca relacja z najważniejszej życiowej bitwy – długiej i wyczerpującej walki z alkoholizmem.

***

 

Człowiek z krwi i kości, a nie chłopiec z plakatów. Prawdziwy mężczyzna z prawdziwymi problemami. Tony Adams historię życia ma wyrytą na twarzy. Upadki, powstania, ciągła walka – z przeciwnikami, ale przede wszystkim z samym sobą. Przed wami jedna z najmocniejszych piłkarskich książek, jakie kiedykolwiek powstały.

Krzysztof Stanowski, Weszlo.com

Kiedy rozbijał butelki o głowę, wydawał się niesamowicie silny. Tą książką pokazuje, że rzeczywistość była zgoła inna. Warto poznać historię Tony’ego Adamsa – ku przestrodze.

Damian Bednarz, Retro Futbol

Czy uzależnienie od futbolu może być silniejsze niż alkoholizm? Wciągająca historia walki o życie i karierę jednego z najlepszych angielskich piłkarzy w historii. Uwaga: ta lektura łatwo uzależnia.

Jakub Knapik, redaktor Kanonierzy.com

Tony Adams. Uzależniony od Tony Adams możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Mocna, szczera, szokująca i kontrowersyjna ale dzięki temu bardzo wciągająca. Historia człowieka o dwóch pasjach: futbolu i alkoholu. Książka pokazuje, że piłkarz to też zwykły człowiek z problemami a nie maszyna zarabiająca fortunę. Wielki piłkarz Arsenalu lat 90, niesamowita osobowość i silny charakter. Wierni fani Arsenalu z pewnością pochłoną tą książkę jednym tchem. Ale każdy powinien po nią sięgnąć aby uświadomić sobie, że zawodowi piłkarze to tak samo zwykli ludzie jak my.

Warto zerknąć