ebook Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny - audiobook
4.15 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 36)

Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
25.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-7% 12.90 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

"Najważniejszym i największym triumfem człowieka jest zwycięstwo nad samym sobą” – Platon


– Dlaczego niektórym ludziom sukcesy przychodzą łatwiej niż innym?
– Dlaczego jedni zarabiają więcej, mają szczęśliwsze życie i w tym samym czasie osiągają lepsze wyniki niż cała reszta społeczeństwa?
– Na czym polega prawdziwa "tajemnica sukcesu"?
– Na czym polega związek między samodyscypliną a poczuciem własnej wartości?

„Samodyscyplina to zdolność do robienia tego, co trzeba, kiedy trzeba i bez względu na to, czy się nam chce, czy nie” – Elbert Hubbard, jeden z najbardziej płodnych pisarzy amerykańskich

Pomyśl o swoim celu w życiu. Czy chciałbyś zarabiać dwa razy więcej? Spłacić kredyt? A może schudnąć? Zapewne nie tylko tego pragniesz, ale nawet wiesz, co musisz zrobić, żeby to osiągnąć. I planujesz to zrobić… kiedyś. Jednak zanim się do tego faktycznie weźmiesz, dochodzisz do wniosku, że należy Ci się krótki wypad w wyimaginowane miejsce, zwane wyspą Kiedyś.
Natomiast pierwsza zasada sukcesu jest bardzo prosta: wydostań się z wyspy! Przestań szukać wymówek! Zrób to, co masz zrobić, albo tego nie rób, ale przestań się tłumaczyć. Nie używaj już swojego wspaniałego umysłu do wymyślania zawiłych wykrętów i usprawiedliwień. Zrób coś. Cokolwiek. No już! Powtarzaj sobie: „To, co się stanie, zależy ode mnie!”.
Niniejsza książka pokaże Ci, jak – krok po kroku – stać się nadzwyczajną osobą, zdolną do nadzwyczajnych dokonań. Samodyscyplina jest czynnikiem, dzięki któremu można wydostać się z wyspy. Stanowi ona klucz do wspaniałego życia, bez którego nie sposób osiągnąć żadnego trwałego sukcesu. Każdy z dwudziestu jeden rozdziałów podaje metody i praktyczne ćwiczenia zwiększania samodyscypliny w wybranej sferze Twojego życia:
– prywatnej – uświadomi Ci, że to Ty jesteś odpowiedzialny za swój sukces, i pokaże, iż wytrwałość naprawdę przynosi efekty;
– biznesowej i finansowej – staniesz się lepszym przywódcą i menedżerem, będziesz lepiej zarabiać, poprawisz organizację czasu i umiejętność rozwiązywania problemów;
– szczęścia życiowego – staniesz się szczęśliwszy, zdrowszy i bardziej wysportowany.

Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny - audiobook od Brian Tracy możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć