ebook Ścieżka miłości - audiobook
4.26 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 26814)

Ścieżka miłości - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.17
Audiobook - najniższa cena: 20.79
wciąż za drogo?
20.79 zł Lub 18.71 zł
24.90 zł 10 zł na konto
24.90 zł Lub 22.41 zł
20.99 zł
22.41 zł
Inne proponowane

Poradnik, który stał się w Stanach Zjednoczonych bestsellerem. Odsłania przed czytelnikami tajniki rozwoju osobistego i świadomego podejścia do budowania związków.

Don Miguel Ruiz urodził się na wsi, w rodzinie meksykańskich uzdrowicieli. Wychowywała go matka będąca uzdrowicielką  oraz dziadek, będący nagualem – szamanem. Rodzina spodziewała się, że Miguel także zacznie zgłębiać wielowiekową tradycję uzdrowicielską rodziny i wiedzę duchową Tolteków, jednakże on wybrał nowoczesne studia medyczne i wkrótce został lekarzem.
Zdarzenie, które mogło kosztować go życie, całkowicie go odmieniło. Późną nocą, w początkach lat 70., zasnął za kierownicą samochodu i uderzył w betonowy mur. Zapamiętał, że nie znajdował się w swym fizycznym ciele, kiedy wyciągał z samochodu w bezpieczne miejsce dwoje swoich przyjaciół.
Poruszony do głębi tym przeżyciem podjął intensywne praktyki, mające na celu poznanie swojej istoty. Poświęcił się studiowaniu prastarej wiedzy u boku matki i potężnego szamana z Pustyni Meksykańskiej. Don Miguel Ruiz, nagual z Lini Rycerza Orła, poświęcił się przekazywaniu nauk starożytnych Tolteków przedstawicielom świata zachodniego.
W tym poradniku w przystępny sposób pokazuje, jak odrzucać maski i uzdrawiać własne emocje, nauczyć się prawdziwie przebaczać oraz akceptować siebie i innych. Udowadnia, że każdy z nas posiada moc kierowania własnym życiem oraz że szczęście nie przychodzi z zewnątrz – jego źródło tkwi w nas samych.

Ścieżka miłości - audiobook od Don Miguel Ruiz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć