ebook Jestem żoną szejka
3.32 / 5.00 (liczba ocen: 2177) Ilość stron (szacowana): 392

Jestem żoną szejka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.81
Audiobook - najniższa cena: 23.03
wciąż za drogo?
31.99 złpremium: 20.64 zł Lub 20.64 zł
27.81 zł Lub 25.03 zł
34.40 zł
34.40 zł
34.40 zł Lub 30.96 zł
27.79 zł
28.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Perska miłość jest debiutem powieściowym pisarki ukrywającej się pod pseudonimem Laila Shukri, Polki mieszkającą w krajach arabskich i mającej za męża muzułmanina. Laila, znana z innych opowieści o losie kobieta w krajach arabskich, postanowiła odkryć swoją tajemnicę i opowiedzieć czytelnikom jak żyła, zanim została pisarką i w jaki sposób została żoną szejka.

Fabuła:

Isabelle jest rodowitą Polką, której trafia się wymarzona okazja. Udaje się jej dostać wspaniałą pracę w koncernie farmaceutycznym, otwierającym swoją nową filię w Dubaju. Pomimo zdecydowanych sprzeciwów rodziców, kobieta decyduje się na wyjazd i wraz ze swoją przyjaciółką, wyrusza do dalekiego kraju – Emiratów Arabskich. Tam, w trakcie jednego z biznesowych spotkań zostaje zauważona przez jednego z bogatych szejków – Salima. Ten zauroczony nią, proponuje jej małżeństwo. Oboje zaczynają się spotykać. Isabelle widzi w Salimie silnego i szarmanckiego mężczyznę, który umie oczarować i zadbać o kobietę. Zwiedziona bajką, wychodzi za Salima za mąż. Czy Salim zawsze będzie takim samym mężczyzną, jakim dał się poznać na początku związku? Czy całe życie Isabelle uleganie gwałtownej zmianie?

Poznaj tę poruszającą każdego czytelnika opowieść i postaraj się zrozumieć sytuację kobiet, które żyją w niesamowitym luksusie i przepychu, u boku muzułmańskich mężów. Z tej opowieści dowiesz się czy bogactwo jest oznaką szczęścia i jak trzeba się poświęcać, aby żyć w dalekim kraju, o całkiem odmiennej kulturze, od naszej.

Jestem żoną szejka od Laila Shukri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Posiadanie nieograniczonych bogactw prowadzi do bezustannego poszukiwania kolejnych ekscytujących wrażeń, które pozwolą dotknąć czegoś niezwykłego, zakazanego, a często śmiertelnie niebezpiecznego.
Nieufność jest przekleństwem bogaczy.
Najgorsza stała się samotność. Wywołuje niechciane łzy, ściska gardło, wzbudza wątpliwości co do podjętej przed laty decyzji.
Kiedy trzeba, człowiek jest w stanie przeżyć i przetrwać wszystko.
Czy kochamy wtedy, kiedy ludzie są tacy, jak byśmy chcieli, żeby byli, czy tak naprawdę kochamy wtedy, gdy kochamy ludzi takimi, jakimi są?
Co determinuje nasz los? Przypadek… Wybór… Przeznaczenie.
Ale jak zawsze i wszędzie nic nie jest proste, intrygi gmatwają gęstą sieć zależności, a potęga pieniądza zdobywa i niszczy wszystko.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Bardzo fajna ksiazka po czesci autobiograficzna, po czesci ukazujaca sposob zycia ludzi w krajach arabskich.
  Autorka opisuje w jaki sposob doszlo do tego, ze poslubila szejka, jak zmienilo sie jej zycie.
  Za jakie blachostki dostawala kary, jak wygladal jej swiat.
  Wiele miejsca jest poswiecone ogolnie kulturze (albo i dziczy..) arabskiej.
  Czy zony szejkow sa wolne? Czy zyja jak w wiezieniu? Dowiecie sie tego po przeczytaniu :)

Warto zerknąć