ebook Granica rzeczywistości
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 552) Ilość stron (szacowana): 504

Granica rzeczywistości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.44
Audiobook - najniższa cena: 18.32
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
28.82 zł
31.53 zł Lub 28.38 zł
33.90 zł
24.20 zł
27.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza część 5-tomowego cyklu "GAMEDEC"

Gamedec.

Game Detective.

Zawód popularny pod koniec XXII wieku. Mówią, że to profesja bez perspektyw. Ale są tacy, którzy ją wybierają, odrzucając rzeczywistość.

Torkil Aymore jest jednym z nich.

Filozof – amator, niebieski ptak, nie umiejący nie kochać, rozumiejący, że jego największą bronią nie jest plasmagun schowany w szafce…

Ale mózg.

Granica rzeczywistości od Marcin Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Sięgnęłam po tę pozycję gdyż wcześniej przeczytałam inne historie o gamedecu. Torkil jest detektywem jednak nie tropi podejrzanych na ulicy ale w wirtualnym świecie. Jest bystry i ma przyjaciół, którzy potrafią napisać kawałki kodów, które ułatwiają mu pracę. W wirtualnym świecie nie tylko pracuje ale także zakochuje się. Jest jednym z tych mężczyzn, którzy mogą kochać kilka kobiet jednocześnie co czasem utrudnia mu życie. Świat przyszłości stworzony przez Autora jest ciekawy i nieźle opisany a przygody Torkila wciągające.

Warto zerknąć