ebook Gamedec. Granica rzeczywistości
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 539) Ilość stron (szacowana): 504

Gamedec. Granica rzeczywistości

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Pierwsza część 5-tomowego cyklu SF z wątkiem kryminalnym. Wiek XXII. Ziemię ogarnia fala zamieszek, a gatunek homo sapiens, mimo że posiadł umiejętność kopiowania każdej jednostki, zmierza prosto do samozagłady...

„Detection Ends Case”, zwykł był mawiać Sam Hawthorne, jeden z najlepszych detektywów działających w wirtualiach w połowie lat osiemdziesiątych XXII wieku. Gdy zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, jego przyjaciele umieścili na holograficznym nagrobku napis: „Sam «DEC» Hawthorne. Nigdy nie zapomnimy”.
Od tej pory solverzy, czyli detektywi działający w grach, zaczęli siebie nazywać gameDECami.
Oto historia jednego z nich.
Koniec XXII wieku. Ludzie żyją w miastach-klatkach oddzielonych od agresywnego ekosystemu barierami ABB. Światem rządzą korporacje, choć zwykły obywatel tego nie zauważa. Wielu spędza czas w światach sensorycznych – grach dających wrażenie pełnego uczestnictwa. Gdzie przebywają ludzie, pojawiają się kłopoty. A gdy kłopoty dotyczą sieci, potrzebny jest nie policjant, ale gamedec – detektyw od gier. Taki jak Torkil Aymore z Warsaw City...

Gamedec. Granica rzeczywistości od Marcin Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Sięgnęłam po tę pozycję gdyż wcześniej przeczytałam inne historie o gamedecu. Torkil jest detektywem jednak nie tropi podejrzanych na ulicy ale w wirtualnym świecie. Jest bystry i ma przyjaciół, którzy potrafią napisać kawałki kodów, które ułatwiają mu pracę. W wirtualnym świecie nie tylko pracuje ale także zakochuje się. Jest jednym z tych mężczyzn, którzy mogą kochać kilka kobiet jednocześnie co czasem utrudnia mu życie. Świat przyszłości stworzony przez Autora jest ciekawy i nieźle opisany a przygody Torkila wciągające.

Warto zerknąć