ebook Notoryczna panna młoda - audiobook
2.56 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 67)

Notoryczna panna młoda - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
Audiobook - polecana oferta: 19.96
wciąż za drogo?
18.00 zł
19.96 zł Lub 17.96 zł
21.29 zł
24.94 zł Lub 22.45 zł
24.95 zł
19.78 zł
19.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Hanka osiągnęła w życiu bardzo dużo: ładne mieszkanie, dobrze prosperujące biuro podróży, grupę oddanych przyjaciół. Nie czuje się jednak szczęśliwa – ma za sobą kilka nieudanych związków i wciąż szuka mężczyzny, z którym będzie mogła mieć dziecko. Kiedy na portalu randkowym poznaje Jacka, Polaka „po przejściach”, który od dwudziestu lat mieszka w Stanach, nie waha się ani chwili. Mimo ostrzeżeń przyjaciółek decyduje się zostawić wszystko swoim braciom i wyjechać na stałe do USA. Na miejscu pojawiają się pierwsze rysy w idealnym obrazie ukochanego i z każdym miesiącem jest coraz gorzej.
Czy dwoje dojrzałych, od lat samotnych ludzi potrafi odnaleźć wspólne cele? Czy stać ich na kompromisy? Czy wbrew złym doświadczeniom z przeszłości mogą jeszcze dać sobie szczęście? Czy ta bajka skończy się zdaniem: „I żyli długo i szczęśliwie”?

Ciekawa i pouczająca powieść o obsesyjnym pragnieniu, za które przyjdzie zapłacić wysoką cenę. Zdejmuje klapki z oczu i mądrze uświadamia, że czasami lepiej jest przestać gonić szczęście i być po prostu szczęśliwym, zamiast ciągle tkwić myślami w dalekiej przyszłości. Bo ważne jest to, co tu i teraz. Polecam – z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. - Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

Notoryczna panna młoda od Jolanta Król możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć