ebook Zabij mnie znów
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 45) Ilość stron (szacowana): 400

Zabij mnie znów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.90
17.90 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł 10 zł na konto
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.02 zł
23.90 zł
23.92 zł
25.42 zł
26.95 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Inne proponowane

To mogło przytrafić się tobie. Następnym razem, kto wie…

Kiedy całe twoje okazuje się kłamstwem, komu możesz zaufać?

Nic nie przygotowało Maggie na to, że pewnego dnia wróci do domu, a jej mąż Duncan po prostu zniknie, zostawiając ich dzieci zupełnie same. Jego telefon nie odpowiada, a Maggie nie ma pojęcia, co się z nim stało. Wkrótce dowiaduje się, że nie tylko ona go szuka.

Kobieta, która wygląda dokładnie tak jak Maggie, pada ofiarą brutalnego morderstwa. Z czasem okaże się, jak mało wie ona o swoim mężu…

Czy powinna mu ufać na przekór wszystkiemu?

Recenzje

„Fenomen wydawniczy”. „Guardian”

„Zapiera dech, zaciera granice między ofiarą i oprawcą”. Mad House Family Reviews

„Ogromnym plusem są postaci i wybory, przed którymi stają. Złożoność powieści i detale sprawią, że nie odłożysz, dopóki nie skończysz”. The Book Review Café

„Uzależniająca powieść. Zacznijcie czytać, a długo nie zgasicie światła”. „Red Magazine”

„Szybkie tempo, wartka akcja, szokujące zakończenie”. „Closer Magazine”

Zabij mnie znów od Rachel Abbott możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Wszyscy Kłamią !

  Moi drodzy,
  pamiętacie jak jakiś czas temu recenzując dla Was książkę „ Obce dziecko” Rachel Abbott pisałam,że ta książka jest tak dobra, że czytając ją jesteście tak pochłonięci lekturą, że zapominacie o oddychaniu? Otóż dziś, będąc już po lekturze kolejnego tytułu tej autorki, właśnie „Zabij mnie znów” z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że ta pozycja jest jeszcze lepsza od swojej poprzedniczki.

  Jej główna bohaterka Meggie jest szanowanym i cenionym adwokatem. Wiedzie spokojne i ustabilizowane życie u boku kochającego męża i ojca dwójki wspaniałych dzieci Duncana. Małżonkowie wspólnie podejmują decyzję,że to właśnie Meggie będzie głównym żywicielem rodziny podczas gdy mężczyzna zajmie się domem i opieką nad dziećmi podejmując się tylko dorywczych zleceń jako hydraulik. Wszystko układa się zgodnie z planem do momentu,kiedy pewnego dnia Meggie wraca z pracy do domu w którym zastaje tylko pozostawione bez opieki dzieci. Jej mąż znika bez słowa...
  Wszystko wskazuje na to, że Duncan zostawił żonę i porzucił rodzinę.

  W tym samym czasie dobrze nam znany z poprzedniej książki zespół inspektora Toma Douglasa prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa kobiety dokonanego w Manchesterze. Wkrótce nasza bohaterka zdaje sobie sprawę, że zamordowana jest do niej łudząco podobna. Gdzie jest Duncan?, a przede wszystkim czy Meggie i jej dzieci są bezpieczne?. Tego dowiecie się sięgając po książkę.

  Muszę przyznać,że na początku było mi trochę trudno odnaleźć się we wszystkich wątkach jakie splotła se sobą Rachel Abbott w fabule „ Zabij mnie znów”. A to dlatego, że śledczy szukają rozwiązania zagadki morderstwa w zdarzeniach, które miały miejsce przed dwunastu laty. Czy trop okazał się słuszny tego oczywiście nie zdradzę. Meggie również prowadzi swoje prywatne śledztwo, a to czego się dowiaduje przeraża ja z każdym dniem coraz bardziej. Czuje się wystraszona i zagubiona. Nie wie komu może ufać. Jedno wie na pewno, nie tylko ona szuka Duncana.

  „ Zabij mnie znów „ to lektura na jeden, najwyżej dwa wieczory. Kiedy już zaczniecie czytać tę książkę pochłonie Was bez reszty, a to za sprawą niezwykłego daru autorki, którym podbija serca czytelników. Darem tym jest bezsprzecznie niezwykła przyprawiająca o dreszcze i strach autentyczność kreowanych historii. Przez cały czas mamy poczucie, że wszystko o czym pisze Abbott mogłoby zdarzyć się w życiu realny. Co więcej mogłoby przydarzyć się nam samym. Umiejętność ta sprawia,że często stawiamy samych siebie na miejscu naszych bohaterów i zastanawiamy się jak my sami zachowalibyśmy się w obliczu podobnej sytuacji, przez co bohaterowie stają nam się bliżsi.
  Sama bardzo współczułam głównej bohaterce tego, co musiała przeżywać po nagłym zniknięciu małżonka. Jednak,gdy przekonałam się, że jego zniknięcie to nie najgorsze co jeszcze ją spotka byłam pełna podziwu dla jej siły,odwagi i determinacji w dążeniu do prawdy i odzyskaniu utraconego życia.
  Moją sympatię zyskał również inspektor Tom Douglas Postać ta bardzo odbiega od utartych w literaturze schematów policjanta. Douglas jest normalnym i zwykłym człowiekiem, który poza pracą ma również swoje życie prywatne w którym jak w życiu każdego z nas nie brakuje problemów i zmartwień.

  Reasumując jest to bardzo dobra książka, która oderwie Was od rzeczywistości na kilka godzin pełnych zaczytania z dreszczykiem emocji towarzyszącym poszukiwaniu prawdy z zaskakującym zaskoczeniem nie wahajcie się sięgnąć po Zabij mnie znów”. Sama sięgam w ciemno po każdą kolejną książkę wychodzącą spod pióra Rachel Abbott, gdyż uważam, że jest ona mistrzynią thrillera psychologicznego specjalizującą się w fabule opartej na zaginięciach i porwaniach bohaterów.

  Teraz mam nie lada problem bo skoro „ Obce dziecko” oceniłam 10/ 10, a jak wspomniałam „Zabij mnie znów jest od niej jeszcze lepsza, to niestety skala okazuje się zbyt mała:) Kiedy zaskakująco szybko skończyłam czytać tę pozycję było mi niezmiernie przykro,że to już koniec. Jednak smutek nie trwał długo bo w mojej biblioteczce czeka już najnowsza książka Rachel Abbott „Śpij spokojnie, której lektury również nie mogę już się doczekać. Niebawem spodziewajcie się kolejnego spotkania z twórczością autorki.

  Moja ocena to:10/10

  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk.

Warto zerknąć