ebook Projekt Mefisto
3.13 / 5.00 (liczba ocen: 405)

Projekt Mefisto
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.40
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
-29% 22.40 zł Lub 20.16 zł
22.90 zł
-15% 27.19 zł Lub 24.47 zł
27.19 zł
27.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Opowieść o polskim miasteczku, którego mieszkańcy przewyższają swoją pomysłowścią nawet piekielne zastępy. Plejada barwnych postaci, wspaniały obraz małomiasteczkowego życia, cięty humor i słowiańskie wierzenia – Marcin Mortka w najlepszym wydaniu!

Piekło świeci pustkami. Zygmunt, szeregowy pracownik, przybywa do Wyplut, miasteczka na prowincji Polski, by tam wdrażać projekt Mefisto 2.0, błyskotliwą strategię zarządu na pogrążenie ludzkości w grzechach. Cyniczny i przystojny diabeł nie przewidział jednak, że przyjdzie mu mierzyć się z ludźmi, którym Piekło może co najwyżej czyścić buty...

„Sposób pisania Marcina Mortki – sprawny, z jędrnym językiem i olbrzymią dozą poczucia humoru i dystansu do własnej twórczości” – Monika Frenkiel, onet.pl o „Karaibskiej krucjacie”

„Żonglerka kliszami naprawdę Marcinowi Mortce się udała, a przecież przy takiej zabawie łatwo wpaść w spiralę kiczu. Powieść warta polecenia, zwłaszcza jeśli czytało się te same książki, co jej autor” – Łukasz Wiśniewski, gram.pl o „Miasteczku Nonstead”

Projekt Mefisto od Marcin Mortka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Po co się uczyć, skoro można grać w Minecrafta czy przewijać fejsa? Po co wziąć książkę, skoro można postać przed blokiem i pluć na chodnik? (...) Człowiek zamyka się na wszelkie możliwości. Przyjmuje to, co łatwe, co nieskomplikowane, co nie wymaga wysiłku, co przed nim zrobili inni. A potem narzeka.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć