ebook Krew na placu lalek
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 610) Ilość stron (szacowana): 276

Krew na placu lalek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.02
Audiobook - najniższa cena: 30.37
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
27.02 zł Lub 24.32 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
-14% 27.12 zł
27.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

W zrujnowanym, opuszczonym pałacu na pograniczu niewielkiego miasteczka, z głębokiego snu budzi się młoda kobieta – Maria. Mimo że dziewczyna doskonale pamięta z kim i w jaki sposób przybyła do pałacu, nikt nie pamięta... jej. 

Wśród przyjaciół, rodziny, znajomych – nikt Marii nie pamięta. W jej warszawskim domu mieszkają obcy ludzie. Przerażona rozpoczyna dochodzenie na własną rękę, aby odnaleźć utraconą tożsamość i rozwikłać niezwykłą zagadkę.

Na dalekim pustkowiu Kamil – policjant z Warszawy widzi coś… co racjonalnie nie da się w żaden sposób wyjaśnić. Chwilę później traci przytomność i budzi się dopiero w szpitalu.

Po pewnym czasie drogi Kamila i Marii zejdą się ze sobą, aby razem mogli rozwikłać tajemnicę – nawet jeśli okaże się ona niewyobrażalnym koszmarem…

Krzysztof Kotowski - bestsellerowy pisarz, dziennikarz i psycholog. W przeszłości pracował w radiu i TVP. Był autorem i prowadzącym wielu popularnych programów telewizyjnych, m.in. „Kawa czy Herbata” czy „Rhythmics”. Jest autorem thrillerów z pogranicza psychologii, fantastyki i horroru, czyli tzw. „thrillerów hipotetycznych”. Jego książki w ocenie krytyki i czytelników odznaczają się przede wszystkim świetnym językiem, poczuciem humoru i wartką akcją. Uznanie przyniosły mu m.in. takie książki jak: „Kapłan”, „Niepamięć”, „Marika”, „Zygzak”, „Święto Świateł” czy „Modlitwa do Boga Złego”.

Krew na placu lalek od Krzysztof Kotowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie bywa iluzją. Coś wydaje się czarodziejskie, a później znajduje nierzadko przyziemne rozwiązanie.
Trzeba robić, co się da, a nie martwić się, że nie można zrobić czegoś, czego nie można.
Każdy ma cel. Życie bez celu jest udręką. Każdy żyje po coś. Mniejsze lub większe dzieło do wykonania, nawet jeżeli wydaje mu się inaczej.
Nie ma nic bardziej kłamliwego, niż nasza pamięć.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Marzeniem każdego czytelnika jest znalezienie i przeczytanie książki, która wciśnie w fotel. A kiedy zamknie się już ostatnią stronę, długo nie będzie można zapomnieć tego, czego doświadczyło się podróżując przez świat wykreowany przez autora.
  Mnie udało się znaleźć taką pozycję a jest nią w właśnie w moim przekonaniu Krew na Placu Lalek.
  To nietypowy kryminał z wątkiem paranormalnym, który prawdziwym fanom rasowych kryminałów może przeszkadzać i wzbudzać niechęć.
  Ja lubię jednak powiew świeżości i wątek ten udało mi się przyswoić bardzo gładko i właściwie bez żadnego unoszenia brwi do góry, wskazującego poziom mojego zadziwienia czy zniesmaczenia.
  Pomysł, który Krzysztof Kotowski zawarł w swojej powieści nie jest może jakiś nowatorski, ale doskonale wpleciony w całą historię. Kunszt, którym w tym przypadku wykazał się autor spowodował, że bez większych zgrzytów przyswoiłem go i zaakceptowałem w jednym z moich ulubionych gatunków literackich, jakim jest kryminał.
  Jak zwykle w swoich krótkich notkach, w których próbuję zachęcić do przeczytania danej pozycji, nie będę opisywał fabuły ani w ogóle wnikał w jej szczegóły.
  Powiem jedynie, że akcja książki wciągnęła mnie do tego stopnia, że nie liczyło się dla mnie nic poza tym aby wciąż czytać. Wielokrotnie czułem na ciele "mrówki", które maszerowały, potęgując przeżywanie wrażeń.
  Ponownie trafiłem na ogromne zło wyrządzane dzieciom, a to robi na mnie niesamowite wrażenie i nie pozwala długo zapomnieć, cały czas wyzierając z zakamarków mojej pamięci.

Warto zerknąć