W grobie ci do twarzy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.50 / 5.00
liczba ocen: 2
cena polecana: 16.99
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.99 złpremium: 11.99 zł
16.99 zł
19.99 zł
19.99 zł
Pozostałe księgarnie
16.73 zł
16.99 zł
17.24 zł
18.99 zł
19.99 zł
Opis:
Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie, wodzisławska mafia, zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca… Ich drogi złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko – jednego…
 

W szpitalu, do którego trafia Marlena, dosyć często umierają ludzie, a ona sama niespodziewanie musi uciekać, grozi jej bowiem niebezpieczeństwo. Kto i dlaczego czyha na życie Marleny? Kim jest jej mąż, którego ogląda w telewizji? I czy naprawdę ostatni raz, zanim straciła pamięć, widziano ją na cmentarzu?
Aby rozwiązać zagadkę, bohaterka musi przypomnieć sobie, kim jest. Niestety nie będzie to łatwe, a czas szybko ucieka… Równie szybko, jak lektura tej niesamowitej czarnej komedii!

O Autorze:
Andrzej F. Paczkowski zadebiutował w roku 2011 książką „Bo moje siostry“ i od tego czasu tworzy kolejne powieści. W szufladzie skrywa niewydane jeszcze książki dla młodzieży i dzieci, myśli także o opublikowaniu książki kucharskiej. Mieszka w czeskiej Pradze, gdzie prowadzi własne bistro, ponieważ z zamiłowania i wykształcenia jest kucharzem.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć