ebook Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 15833)

Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.48
Audiobook - najniższa cena: 25.48
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
25.48 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
26.88 zł
28.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda, udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego, pełnego sukcesów życia.

Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną, dzięki któremu nauczysz się, jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie. Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk, pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze, po lekturze Fenomenu poranka, z pewnością uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci, że długie spanie wcale nie jest tym, czego potrzebujesz.

Korzyści, jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki, to m.in.:

• poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania;

• zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód;

• lepsza kondycja fizyczna, a nawet redukcja wagi;

• zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy;

• osiąganie lepszych wyników finansowych;

• motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!

Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie od Hal Elrod możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Z chwilą gdy przyjmujesz całkowitą odpowiedzialność za wszystko w twoim życiu, zyskujesz siłę, aby zmienić w nim wszystko, co tylko chcesz.
Twoja pozycja życiowa jest konsekwencją tego, kim jesteś, ale to, gdzie się znajdziesz w przyszłości, zależy całkowicie od tego, kim zechcesz być od tej chwili.
Za każdym razem, gdy robisz rzecz łatwą, a nie słuszną, kształtujesz swoją tożsamość i stajesz się typem człowieka, który robi to, co jest łatwe zamiast tego, co jest słuszne
Dopóki nie poświęcisz czasu na samodoskonalenie, abyś mógł się stać kimś, kto będzie w stanie zawalczyć o życie, jakiego pragnie, sukces będzie ci się zawsze wymykał.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć