Trzynaście powodów (13 powodów) - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Audioteka#Audiobooki nawet 50% taniej
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.90 złpremium: 20.94 zł
-28% 24.90 zł
27.22 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
31.41 zł
Opis:

Nie da się zatrzymać przyszłości ani przewinąć przeszłości, można tylko wcisnąć klawisz „play”, żeby poznać sekret. Jeśli Clay wysłucha taśm, uda się w podróż, która będzie mieć zaskakujące skutki... Bestseller „New York Timesa” przetłumaczony na 31 języków. „Istnieje trzynaście powodów śmierci twojej przyjaciółki. Ty jesteś jednym z nich”...

Clay Jensen wraca do domu ze szkoły i na przed drzwiami znajduje dziwną paczkę. W środku jest kilka taśm magnetofonowych nagranych przez Hannah, koleżankę z klasy, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Dziewczyna wyjaśnia, że istnieje trzynaście powodów, dla których zdecydowała się odebrać sobie życie. Clay jest jednym z nich i jeśli wysłucha nagrania, dowie się dlaczego. Chłopak przez całą noc kluczy po mieście, a za przewodnika służy mu głos Hannah. Staje się świadkiem jej bólu i osamotnienia, a przy okazji poznaje prawdę o sobie i otaczających go ludziach, której nigdy nie chciał stawić czoła. Z przeraźliwa jasnością dociera do niego, że nie da się cofnąć przeszłości, podobnie jak nie da się powstrzymać przyszłości...
„13 powodów” to rewelacyjny debiut Jaya Ashera, który snuje swoją opowieść z taką szczerością i prostotą, że tragedia za nią ukryta, wydaje się wstrząsająco prawdziwa.
Finalista Borders 2007 Original Voices Program.
Jay Asher podczas sześciomiesięcznego pobytu w Sheridan w Wyoming wpadł na pomysł napisania „13 powodów”. Wytwórnia Universal Pictures wykupiła prawa do ekranizacji tej powieści – rolę Hannah ma zagrać Selena Gomez. Z kolei prawa do sfilmowania „Ty, ja i fejs” nabyło już Warner Bros.

„Mroczna, piękna, olśniewająca” – „Chicago Tribune”

„Tajemnica i historia z zaświatów – intrygująca opowieść” – Sherman Alexie, autor bestsellera „The Absolutely True Diary of a Part-time Indian”

„Błyskotliwa i fascynująca” – „Kirkus Reviews”

„Akcja rodem z thrillera” – „The New York Times”

„Zaskakująca i porywająca” – „Entertainment Weekly”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć