ebook Nakarmię cię miłością
3.46 / 5.00 (liczba ocen: 243) Ilość stron (szacowana): 352

Nakarmię cię miłością
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 22.33
Audiobook - najniższa cena: 20.37
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
-23% 22.33 zł Lub 20.10 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
22.29 zł
22.91 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Miałaś przeminąć jak jedna z pór roku...

Dla kilku przyjaciółek wieczór panieński ma być przede wszystkim dobrą zabawą i odskocznią od codzienności. Warszawski klub, muzyka, alkohol i dodatkowa atrakcja – losowanie zadań, które ma wykonać każda z uczestniczek. To, które przypadnie w udziale Laurze, przykładnej pracownicy banku, okazuje się wyzwaniem równie trudnym, co ekscytującym. Pocałunek z przystojnym nieznajomym… W ten sposób dziewczyna poznaje Tobiasza, charyzmatycznego muzyka. Wypełnienie zadania doprowadza do niezwykle zaskakującego poranka, a kiepski dowcip Tobiasza wywołuje nieprzewidziane skutki.

Nakarmię cię miłością od Anna Dąbrowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Miłość - główna sprawczyni szczęścia i wielkiego chaosu, która wkrada się do naszego życia wtedy, kiedy uczucie rodzi się w sercu.
Każdy z nas ma swoje piekło, które naznacza nas swym ogniem, tworząc blizny.Blizny na sercu, które nigdy nie znikną. Blizny, z którymi należy nauczyć się żyć.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć