ebook Zamek Soria Moria. Baśnie norweskie. Część 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zamek Soria Moria. Baśnie norweskie. Część 1 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 11.67
13.86 złpremium: 8.94 zł Lub 8.94 zł
11.67 zł Lub 10.50 zł
14.90 zł Lub 13.41 zł
11.77 zł 20% rabatu
12.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Zbiór tradycyjnych norweskich opowieści o świecie zamieszkanym przez groźne trolle, piękne księżniczki i odważnych młodzieńców, w którym nie trzeba czekać długo na przygodę.

 

„Zamek Soria Moria” to tradycyjne norweskie baśnie ludowe zebrane w dziewiętnastym wieku przez Petera Christena Asbjørnsena oraz Jørgena Moe. Te pełne uroku historie prowadzą nas przez mroczne lasy i góry, w których mieszkają groźne trolle, zabierają do wysokich wież, gdzie więzione są piękne księżniczki, a także mówią o dzielnych młodzieńcach, zawsze gotowych podjąć najbardziej niezwykłe wyzwania.
Audiobook zawiera baśnie: „Zamek Soria Moria”, „Kormorany z wyspy Utrøst”, „O chłopcach, którzy spotkali trolle w lesie Hedalsskogen”, „O Kózce Złotoróżce”, „Narzeczona bogacza”, „Jak Askelladen z trollem jedli na wyścigi”, „Dzień dobry – trzonek od siekiery”, „Bogaty Per kramarz”, „Głupie chłopy i przewrotne baby”, „O młynku, który miele na dnie morza”, „O księżniczce, która zawsze miała ostatnie słowo”, „Uczciwy grosik”, „Siódmy ojcem w domu”, „Siedmioletnia kasza”, „Trzy królewny w błękitnej skale”, „O chłopcu, który przemieniał się w lwa, sokoła i mrówkę”.

Zamek Soria Moria. Baśnie norweskie. Część 1 - audiobook od Peter Christen Asbjørnsen, Jørgen Moe możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć