ebook Kochanie, zabiłam nasze koty - audiobook
3.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3727)

Kochanie, zabiłam nasze koty - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.82
Audiobook - najniższa cena: 10.40
10.40 złpremium: 6.24 zł Lub 6.24 zł
12.80 zł Lub 11.52 zł
16.00 zł
16.00 zł
16.00 zł Lub 14.40 zł
14.40 zł
15.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W swoich poprzednich książkach bardzo wnikliwie, ale też świeżo, z młodzieńczą beztroską, przyglądała się ona temu, co widziała za oknem, na ulicy… naszej polskiej codzienności. Robiła to dowcipnie i celnie, a powodzenie jej książek zarówno u czytelników jak i u krytyków dowiodło, że takiego głosu w naszej literaturze współczesnej bardzo brakowało.

W najnowszej powieści, równie dowcipnie i wnikliwie przygląda się tzw. klasie średniej, młodym, zamożnym ludziom, którzy nie mają pomysłu na to, co zrobić ze swoim życiem. Ich losy, wygląd, mieszkania wydają się  nam podobne niezależnie od tego czy żyją w Warszawie czy w Nowym Jorku. Naprawdę warto zobaczyć ich oczami Doroty Masłowskiej – dostrzeżecie to, czego dotąd nie widzieliście i spotkacie samą AUTORKĘ (jak zwykle pełną dystansu do samej siebie).

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Katarzyny Dąbrowskiej.

Kochanie, zabiłam nasze koty od Dorota Masłowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć