ebook Jak działa Google
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 25)

Jak działa Google
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.03
wciąż za drogo?
29.90 zł
26.03 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Napisana z humorem i swadą książka, w której Eric Schmidt, prezes wykonawczy Google’a, i Jonathan Rosenberg, doradca Larry’ego Page’a, dzielą się wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas przekształcania firmy Google z akademickiego start-upu w globalną korporację.
 

„Jak działa Google” to pasjonująca lektura, pełna anegdot i ciekawostek, z jednej strony znakomicie dokumentująca kulisy działania jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie, z drugiej – stanowiąca niezastąpiony poradnik każdego menedżera, jak odnieść sukces w erze internetu i nowych technologii. „Jak działa Google” porusza między innymi takie tematy, jak kultura korporacyjna, strategia, podejmowanie decyzji, komunikacja, sytuacje kryzysowe, talenty i innowacyjność.
Czym różni się Google od innych przedsiębiorstw? Na czym polega jego fenomen? Jak skorzystać z wypracowanych w tej firmie metod, by rozwinąć swój własny biznes? O tych i o wielu innych niezwykle ciekawych aspektach funkcjonowania Google’a dowiecie się z międzynarodowego bestsellera „Jak działa Google” napisanego przez ludzi, którzy z oczywistych powodów znają się na tym najlepiej.

Jak działa Google od Alan Eagle, Jonathan Rosenberg, Eric Schmidt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Spodziewałem się opowieści o życiu w Googleplex, tak więc jeżeli ktoś tez an to liczy to to nie ta książka. Tutaj dostajemy porady jak prowadzić firmę, wiele rzeczy jest oklepanych i standardowych, ale są też ciekawe rzeczy, miedzy innymi wyjaśnienie na czy polega mityczna zasada 20% na wolne projekty. Jak to zwykle bywa w książkach o zarządzaniu - każdy znajdzie coś dla siebie. Mi najbardziej przypadł do gustu model rekrutacji i to jaką wagę do niego się powinno przykładać.

Warto zerknąć