ebook Jak działa Google
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 23)

Jak działa Google
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.50
-44% 16.50 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
25.41 zł
25.42 zł
25.42 zł
25.79 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Inne proponowane
Napisana z humorem i swadą książka, w której Eric Schmidt, prezes wykonawczy Google’a, i Jonathan Rosenberg, doradca Larry’ego Page’a, dzielą się wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas przekształcania firmy Google z akademickiego start-upu w globalną korporację.
 

„Jak działa Google” to pasjonująca lektura, pełna anegdot i ciekawostek, z jednej strony znakomicie dokumentująca kulisy działania jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie, z drugiej – stanowiąca niezastąpiony poradnik każdego menedżera, jak odnieść sukces w erze internetu i nowych technologii. „Jak działa Google” porusza między innymi takie tematy, jak kultura korporacyjna, strategia, podejmowanie decyzji, komunikacja, sytuacje kryzysowe, talenty i innowacyjność.
Czym różni się Google od innych przedsiębiorstw? Na czym polega jego fenomen? Jak skorzystać z wypracowanych w tej firmie metod, by rozwinąć swój własny biznes? O tych i o wielu innych niezwykle ciekawych aspektach funkcjonowania Google’a dowiecie się z międzynarodowego bestsellera „Jak działa Google” napisanego przez ludzi, którzy z oczywistych powodów znają się na tym najlepiej.

Jak działa Google od Alan Eagle, Jonathan Rosenberg, Eric Schmidt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Spodziewałem się opowieści o życiu w Googleplex, tak więc jeżeli ktoś tez an to liczy to to nie ta książka. Tutaj dostajemy porady jak prowadzić firmę, wiele rzeczy jest oklepanych i standardowych, ale są też ciekawe rzeczy, miedzy innymi wyjaśnienie na czy polega mityczna zasada 20% na wolne projekty. Jak to zwykle bywa w książkach o zarządzaniu - każdy znajdzie coś dla siebie. Mi najbardziej przypadł do gustu model rekrutacji i to jaką wagę do niego się powinno przykładać.

Warto zerknąć