ebook Obrazki z Imperium. Księga 2 - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 108)

Obrazki z Imperium. Księga 2 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.00
wciąż za drogo?
25.99 złpremium: 16.77 zł Lub 16.77 zł
19.00 zł
22.36 zł Lub 20.12 zł
23.86 zł
27.95 zł
19.61 zł
21.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Torkil Aymore powraca! Na jednej z planet WayEmpire wybucha epidemia. Pancerniki w pobliżu Łzy Cheronei stają w bezruchu, a na obrzeżach Galaktyki pojawia się obca flota. Czyżby Czasy Szczęśliwości powoli stawały się przeszłością?

Imperium pod władzą Błogosławionych – Ranów, a kontrolowane przez ImBu rozbudowuje się i udoskonala. Po tym, jak bezpowrotnie zakończyła się Druga Wojna z Thirami, wydaje się, że już nic nie zmąci Czasów Szczęśliwości. To pozór. Na jednej z planet WayEmpire wybucha epidemia. Pancerniki w pobliżu Łzy Cheronei stają w bezruchu, a na obrzeżach Galaktyki pojawia się obca flota. Na domiar złego anarchiści pragnąc zbadać granice Wolnej Woli, planują zamach.

Kim jest samozwańcza Imperatorka, która twierdzi, że może – jako jedyna – uratować ludzkość? I co na to wszystko Torkil Aymore?

Obrazki z Imperium. Księga 2 - audiobook od Marcin Przybyłek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć