Wskrzeszeni. Udokumentowana historia czterystu przywróceń do życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.55 / 5.00
liczba ocen: 9
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
cena polecana: 23.98
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.98 zł
25.42 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.97 zł
25.07 zł
25.42 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
30.90 zł
Opis:

Kiedy wszyscy stanęli przed bramą klasztorną, święty ukląkł obok martwego ciała dziecka i pochylił się nad nim, po czym wstał i uniósł ręce w modlitwie: „Panie mój, nie zważaj na grzechy moje, lecz na wiarę tego człowieka, który błaga, by dane mu było znów zobaczyć syna żywego (…)”. Ledwo wypowiedział te słowa, a chłopiec zaczął dawać oznaki życia i zadrżał.

/fragment/

Wskrzeszajcie zmarłych – polecił Chrystus, posyłając Apostołów w wielką misję ewangelizacji świata. Jednak cudowny dar przywracania do życia otrzymało nie tylko Dwunastu. Święci Bernard z Clairvaux, Antoni Padewski, biskup Stanisław, Katarzyna Sieneńska czy Andrzej Bobola – na przestrzeni wieków Bóg poprzez ich czyny potwierdzał, że jest władcą życia i śmierci. W tej książce znajdziesz prawdziwe historie opowiadające o najwspanialszych i najbardziej niezwykłych cudach, jakie miały miejsce w historii Kościoła. To dowody wielkiego heroizmu świętych, ale także wiary zwykłych ludzi, których żarliwe modlitwy poruszyły pełne miłości serce Boga.

o. Albert Hebert – marianin, wieloletni proboszcz i nauczyciel. Przez lata swojej posługi zajmował się mistycznymi doświadczeniami oraz cudami, jakie zostały dokonane w Kościele.

Wskrzeszeni. Udokumentowana historia czterystu przywróceń do życia od Albert J. Hebert możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć