ebook Łańcuch Proroka
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 390) Ilość stron (szacowana): 560

Łańcuch Proroka

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Drugi, po Stole króla Salomona, tom trylogii „Poszukiwacze”.

Niebezpieczna wyprawa do serca Afryki śladem arabskiej relikwii, która zapewnia posiadaczowi mądrość absolutną.

Tajny Korpus Poszukiwaczy, dla którego pracuje Tirso Alfaro, przechodzi trudne chwile. Nad organizacją wisi widmo rozwiązania. Tymczasem dochodzi do serii włamań do archiwów i bibliotek. Ktoś kradnie stary islamski kodeks znany jako Mardud z Sewilli.

Poszukiwacze ruszają do Mali, żeby odnaleźć skarb opisywany w Mardudzie. Ich misja nie będzie prosta: muszą przeniknąć do kraju wyniszczonego przez wojnę pomiędzy Tuaregami, fundamentalistami islamskimi, armią francuską i jednym z najstarszych i najbardziej tajemniczych plemion Afryki. Tirso i jego towarzysze szybko się przekonują, że za jedną ze stron kryje się korporacja Voynich i jej niejasny Projekt Lilith. Wszyscy chcą zdobyć zagadkowy Łańcuch Proroka.

Łańcuch Proroka od Luis Montero Manglano możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Powieść jest naparwdę świetna: trzyma w napięciu, pełno w niej niespodziewanych zwrtów akcji. Dodatkowym plusem jest fakt, ze można się z tej książki doweidzieć wielu ciekawych rzeczy na temat historii Mali. A jednak... czuję taki troszkę neidosyt. mam wrażenie, że "Łańcuch proroka" jest powieścią troszkę (naprawdę trszkę) słabszą niż poprzednia część cyklu "Poszukiwacze". Mimo to jednak zaostrza apetyt na kolejną, zapowiadaną częśc. już nie mogę się doczekać, kiedy będzie dostępna, bo w końcu dużo się wyjaśni. taką mam nadzieję;)

Warto zerknąć