ebook Testament Baphometa
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 330

Testament Baphometa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.99
16.99 zł Lub 15.29 zł
Inne proponowane

Wartka i barwna "polska odpowiedź" na "Kod Leonarda". Unika irytujących w "Kodzie" mielizn fabularnych i naiwnych rozwiązań, podsuwając czytelnikowi emocjonujący pościg... za tajemnicą. 
Nieudacznik życiowy, trochę piszący, trochę zbijający bąki Polak z Berlina zostaje rzucony w wir kompletnie niezrozumiałych i śmiertelnie niebezpiecznych wydarzeń, zapoczątkowanych zamordowaniem jego matki, która lata temu z niewiadomych powodów nagle zamknęła się w klasztorze. Był to, jednak, przemyślany krok - poświęcenie się dla dobra i spokojnego życia dzieci, wiedziała bowiem, że tajemnica, której jest strażniczką, wcześniej czy później eksploduje, a odłamki mogą poranić jej najbliższych.
Jej synowi nie pozostaje nic innego, bo Krystian dość szybko orientuje się, że zamykanie oczu nie usunie zagrożenia, jak odkrycie wszyskich gorących aspektów sekretu, który może wstrząsnąć podwalinami współczesnego Kościoła. Oczywiście, są wrogowie, i są przyjaciele, do tych drugich niewątpliwie zalicza się Sandra, przyjaciółka siostry Krystiana, z którą rzuca się od w wir awantury, w której zderzają się i kaleczą interesy Kościoła, kilku wywiadów, rzeszy zainteresowanych ludzi: cieszących się z upadku Kościoła i broniących go przed zagrożeniem. 
Para bohaterów wędruje przez sporą połać Europy i Rosji, by dotrzeć do jądra tajemnicy. Początkowo nie wiedzą, z jakimi siłami zadarli. Gdy dowiadują się, jakie moce ziemskie ścigają parę amatorów, jest już za późno na odstąpienie od walki i wycofanie się z gry. 
Albo wygrają, albo nie. Albo?..

Testament Baphometa od Eugeniusz Dębski, Rafał Dębski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć