ebook Wedle zasług
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 320)

Wedle zasług
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 20.80
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
24.35 złpremium: 15.71 zł Lub 15.71 zł
20.80 zł Lub 18.72 zł
22.24 zł
20.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
21.21 zł
21.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czarnobylska strefa wykluczenia. Po latach od katastrofy przypomina rezerwat przyrody. To jednak tylko pozory. Wkrótce zmieni się w arenę ostatniej rundy krwawej rozgrywki, w której drapieżnik staje się zwierzyną, a zwierzyna – drapieżnikiem...

 

Dwudziestka kontraktowych łowczych, włączona w strukturę ośrodka weterynaryjnego opłacana ze specjalnego funduszu przez zarząd elektrowni.

Zadanie: czyścić strefę z niebezpiecznych zwierząt.

Jedna z najgorszych bestii to Szary czarnobylski. Niektóre osobniki dorastają do metra w kłębie, osiągając przy tym wagę siedemdziesięciu i więcej kilogramów. Nie tracą przy tym nic z szybkości i zwinności mniejszych pobratymców. Za takie okazy naukowcy płacą najwięcej.

Dwóch doświadczonych myśliwych wyrusza, by przeczesać opuszczone wsie i pełne dzikiej zmutowanej zwierzyny bezdroża zony. Standardowa wyprawa myśliwska wysłużonym radzieckim traktorem zmienia się w dramatyczną walkę o życie. Najpierw w zagrodzie Hawryłów, niemal giną zaskoczeni przez byłych mieszkańców niebędący już ludźmi, a potem wezwani na pomoc swoi obdzielają ich ołowiem – każdego wedle zasług.

Nowa odsłona pisanej przez Polaków historii S.T.A.L.K.E.R. Rosjanie mogą się pomału od nas uczyć.

Wedle zasług od Sławomir Nieściur możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć