ebook Handel zagraniczny. Studia przypadków
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Handel zagraniczny. Studia przypadków
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 31.59
wciąż za drogo?
39.00 zł
48.60 zł
31.59 zł
37.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Współcześnie efektywne prowadzenie handlu zagranicznego wymaga nie tyko znajomości przepisów prawnych, różnych regulacji i technik, ale też praktycznego doświadczenia. Doskonalenie umiejętności przygotowywania i przeprowadzania transakcji może wspomóc uczenie się na doświadczeniach innych. Autorzy książki – eksperci i praktycy w obszarze handlu zagranicznego – pokazali sekwencję następujących po sobie czynności związanych z przygotowaniem i przebiegiem transakcji, posługując się nowoczesną metodą studiów przypadków. Dzięki takiemu kompleksowemu i nowatorskiemu ujęciu można rozszerzyć i pogłębić wiedzę dotyczącą praktyki współczesnego handlu zagranicznego.

Książka jest przeznaczona dla osób profesjonalnie zajmujących się handlem zagranicznym, słuchaczy studiów podyplomowych i uczestników szkoleń z zakresu handlu zagranicznego, a także studentów uczelni i kierunków ekonomicznych.

Do książki dołączona płyta CD

Handel zagraniczny. Studia przypadków od Beata Stępień możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć