ebook Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 312) Ilość stron (szacowana): 200

Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.24
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
33.23 zł Lub 29.91 zł
34.99 zł
22.24 zł
26.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Istnieje dziewięć typów uwodzicieli. Jakim typem jesteś ty: SYRENĄ, ROZPUSTNIKIEM, IDEALNYM KOCHANKIEM, DANDYSEM, DUŻYM DZIECKIEM, KOKIETKĄ, CZARODZIEJEM, CHARYZMATYKIEM, czy GWIAZDĄ?

W tej bestsellerowej książce Robert Greene prezentuje zasady i metody sztuki uwodzenia. Poznasz strategię i manewry, które pomogą ci roztaczać czar i dodadzą twojej sztuce uwodzenia finezji.

Opanowana do perfekcji sztuka uwodzenia staje się niebezpośrednią, subtelną formą władzy, a zarazem potężną bronią, która – jak pokazuje historia – często prowadziła do upadku imperiów, wygrywania wyborów, czy zniewolenia wielkich umysłów.

Robert Greene – poliglota, tłumacz, autor, mówca, autorytet w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Ukończył studia klasyczne na University of Wisconsin. Przez wiele lat pracował jako redaktor, między innymi w magazynie „Esquier”. Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie, obecnie żyje w Los Angeles.

Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji od Robert Greene możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć